Новини з 1996 року

Батьки, які не проживали з загиблими під час Революції Гідності, отримають матеріальну допомогу

Валерія Макряшина 07 лютого 2018 15:35 788 0

Уряд забезпечив право на виплату одноразової грошової допомоги тим батькам, які спільно не проживали із загиблими під час Революції Гідності. Відповідну постанову Кабмін прийняв під час засідання 7 лютого, передає "Урядовий портал".

Згідно з документом, Міністерству соціальної політики надається право приймати рішення щодо виплати одноразової грошової допомоги в межах бюджетних коштів, передбачених на таку виплату, батькам, які спільно не проживали з особами, смерть яких пов'язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися в період з 21 листопада 2013-го по 21 лютого 2014 року і які включені в список осіб, що затверджується Мінсоцполітики за погодженням з Міністерством охорони здоров'я та Генеральною прокуратурою України.

Крім того, як зазначив під час виступу на засіданні прем'єр-міністр Володимир Гройсман, уряд завершує виплати допомоги сім'ям загиблих і постраждалим під час Революції Гідності. Гройсман пояснив, що мова йде про остаточні виплати всіх коштів, які попередньо планували виплачувати протягом декількох років.

Відзначимо, фінансова підтримка сімей Героїв Небесної сотні, а також постраждалих під час Революції Гідності здійснюється з 2014 року. У 2017 році Кабмін виділяв 113 млн грн. А 11 січня 2018 року уряд прийняв рішення про виділення 294 млн грн.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 465 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 850 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 803 0