Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Багаті головні лікарі й бідні медики. Як кременчуцьким медпрацівникам втекти від зубожіння?

Валерія Макряшина 23 жовтня 2019 15:05 4431 0

У Кременчуці, як, напевно, й по всій країні, поширені дві усталені думки про наших медиків. 

Перша – усі вони - старці, друга – немає жодного бідного головного лікаря або керівника медзакладу. Дійсно, за часи радянські система охорони здоров’я була значно простішою: за державні кошти можна зробити ремонт, купити шпалери та побілити стіни, а ось зарплату собі лікар сам назбирає - з людей. 

Союз Радянський розпався, а ідеологія, на жаль, залишилася. Але тут уже не люди, як-то кажуть, несуть, а мерія виділяє. 

Ні для кого з кременчужан не є секретом той факт, що наш мер Віталій Малецький та його заступники своїм відданим підлеглим, зокрема керівникам комунальних медичних закладів, коштів на зарплати не жаліють, чого, звісно, не скажеш про зарплати профільних лікарів, санітарок і медсестер.

У них зарплата настільки скромна, що годі собі й уявити. По-друге, постійні затримки заробітної плати оптимізму й працьовитості кременчуцьким медпрацівникам точно не додають.  

Згідно з інформацією, яку оприлюднили місцеві ЗМІ, керівники наших лікарень живуть добре й ні в чому собі не відмовляють.

Загалом вони живуть так, як повинні жити всі працівники медичної галузі нашого міста. Але зарплати вистачає тільки керівникам.

Тож як живуть і чим багаті?

Керівниця лікарні інтенсивного лікування "Кременчуцька" Оксана Корлякова отримала за вересень 35 тис. 831 грн.

У цю виплату ввійшла оплата за курси, які вона проходила, оплата відпустки й матеріальна допомога. В середньому вона отримує менше вищевказаної суми, але достатньо, щоб радіти й працювати заради блага пацієнтів, - за місяць їй нараховують плюс-мінус 16 тисяч гривень.

Керівник Першої міської лікарні імені Богаєвського Галина Бородянець отримала близько 30 тисяч гривень заробітної плати за минулий місяць.

Після неї в рейтингу - директор лікарні "Придніпровська" Віктор Скачко, який напрацював собі 26 тис. 275 грн. У середному йому нараховують, як і його колезі Оксані Корляковій, - 16 тис. грн. 

Можна порадіти також за директора Кременчуцького перинатального центру - Радомира Сербіна, який отримав трохи більше 25 тис. грн. 

І це добре, що керівники лікарень Кременчука отримують достатньо коштів, щоб у робочий час займатися справами й не думати, як прогодувати свою родину й де взяти кошти на відпустку влітку. 

Але головні лікарі працюють не самі - поруч із ними всі інші медичні працівники, більшість яких отримують не набагато більше мінімальної зарплати.

І саме в цій справі міський голова міг би допомогти цим людям, зокрема ввести їм доплати, як обіцяв іще перед своїм обранням чотири роки тому. От тільки погано, що наш мер про цю обіцянку забув. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 773 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1457 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1467 0