Новини з 1996 року

Бізнес. Син і однокласник нардепа Шаповалова наживаються на парку "Індустріальний", - Піддубна

Марина Баніт 20 липня 2017 12:00 1917 0

Вона пояснила, що на парк "Індустріальний" витрачаються мільйони з кишень кременчужан.

Раніше для даного парку шукали інвесторів, але двом із запропонованих фірм було виставлено такі вимоги, через які вони змушені були відмовитися – міськвиконком затребував додаткових фінансових гарантій. Коли ж парк став на межі виключення з реєстру індустріальних парків, міський голова скликав позачергову сесію для визначення з інвестором.

У результаті спонсором стало комунальне підприємство  «Кременчук Інвест», до якого не ставилися вимоги щодо збільшення статутного капіталу та надання гарантій. Тож інвестором стали по суті кременчужани, а директором парку є колишній однокласник народного депутата Шаповалова, заступником – син народного депутата Шаповалова від першого шлюбу. Тож пані Піддубна заявила, що кременчужани по суті є інвесторами родичів Шаповалова через фірму.

Вона пояснила, що в парку все, що роблять за документами, – це постійно косять траву. І на це витрачають сотні тисяч гривень!

Отже пані Піддубна підкреслила, що кременчужанам обіцяли залучити інвесторів до парку, натомість люди самі змушені платити гроші незрозуміло за що.

Віталій Малецький заперечив точність даної інформації. У запиті Піддубна вимагала надати дані про стан справ у парку "Індустріальному".

Але «За» проголосували лише 9 депутатів, тож рішення не прийнято.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 808 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 947 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1301 0