Новини з 1996 року

Бійка у ресторані, сімейна сварка та розбита вітрина у магазині. Перша ніч нових поліцейських. ФОТО+ВІДЕО

Андрій Рубан 28 лютого 2016 07:57 3371 0

Як ми вже повідомляли, 27 лютого, близько 20-30, нові патрульні разом зі своїм керівником В’ячеславом Деркачем, провівши контрольний інструктаж, поїхали чергувати містом. Умовно увесь Кременчук поділили на квадрати, і кожен екіпаж курсував за своїм маршрутом.

Натомість, коли треба була підтримка, нові патрульні викликали підмогу і швидко з’їжджалися на місце події.

Затриманих цієї ночі доставляли в ізолятор тимчасового тримання на вулиці Київській.

Нам стало відомо про затриманих фігурантів бійки біля одного з розважальних закладів на околицях міста, чоловіка, який сварився зі своєю дружиною, чоловіка, який з ознаками алкогольного сп’яніння спав на зупинці громадського транспорту (у нього не було документів. - Авт.) та чоловіка, який розбив скло вітрини в одному з нічних магазинів по вул. Київській. Також патрульні виїжджали на виклики, де було порушення громадського спокою.

Нам вдалося стати свідками затримання чоловіка на зупинці.

 

 

Читайте також: Присяга нової патрульної поліції у Кременчуці

 

 

За словами автомобіліста Сергія, який у той момент купував щось у кіоску на зупинці, де був затриманий чоловік, за 30 хвилин до того на іншій зупинці поліціянти тому ж самому чоловікові робили зауваження. Другого ж разу його затримали і відвезли в ІТТ.

Також ми стали свідками іншого затримання біля нічного магазину.

Тут, за словами очевидців, виникла сварка між затриманим й іншиим покупцем - жінкою, яка нібито купувала щось без черги. На виклик продавців приїхала група швидкого реагування охоронної фірми. Вони намагалися вивести чоловіка з магазину, щоб припинити сварку. Натомість чоловік пручаючись, імовірно, випадково зачепив ліктем скло вітрини, і воно розбилося.

 


На місце події приїхало кілька патрульних машин, оскільки навколо магазину зібралося багато молоді й тут почався справжній трилер.

 

 

Частина людей стала на захист нових поліцейських, а деякі молоді чоловіки поводилися агресивно зі стражами порядку. Чоловіки звинувачували поліцейських у тому, що вони такі самі, як і старі ”менти” та в інший спосіб провокували патрульних.

Варто відмітити, що поліцейські відстоювали позицію миру і просили всіх заспокоїтися й не порушувати громадський порядок. Поговоривши з порушниками, зробивши їм попередження, екіпажі поліції покинули місце події

 

 

За словами патрульних, в їхніх екіпажах цієї ночі було по троє патрульних. Старалися групи розподілити так, щоб у кожній машині був працівник, який уже раніше працював у правоохоронних органах, і досвідчений водій.

Наразі невідомо, скільки ж таки було цієї ночі викликів і складених протоколів або доставлених в ІТТ, але перша ніч для першої роти нової патрульної служби національної поліції у Кременчуці таки завершилася.

 

 

 

 

 

 

Теги: нова поліціяПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2791 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3260 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3705 0