Новини з 1996 року

Біля річкового порту турецькі підрядники почали будівництво нового мосту? На жаль - ні

Олександр Курилов 21 квітня 2021 20:52 687 0

У Кременчуці сьогодні новина №1, за винятком традиційного поширення коронавірусу, – це поява техніки біля вантажного річкового порту, де начебто, крім двох великих тракторів-навантажувачів, появилося багато автомобілів.

Й цікаво почитати самі дебати в телеграм-каналі х. Кременчук, де співрозмовники намагаються відповісти, що це таке насправді й що саме будують.

Тож можна ознайомитися з думками, що ось будівництво мосту буде швидким, і про те, що техніка явно має не турецьке походження.

Однак усі мрії про майбутній міст через Дніпро, який ось-ось почнуть будувати, розбиваються об зауваження одного з дописувачів, що ця техніка будує новий ангар для пошти.

І, здається, це справді так, бо, нагадаємо, початок будівництва цього року, про який усі говорять, - є не надто реальним.

Відомо, що за планами фінансування у 2021 році турецькі будівельники мають отримати з бюджету для фінансування будівельних робіт понад два мільярди гривень.

А поки що рішенням Кабміну їм виділено лише 100 мільйонів грн на проектувальні роботи, при тому, що сам проект коштує більше 200 мільйонів і з них тільки 18 млн грн – це пошукові роботи.

Однак не втрачаємо оптимізму і згадуємо слова голови Полтавської ОДА Синєгубова, який переконував усіх, що проект нового Кременчуцького мосту через Дніпро появитися вже в червні. Тож чекаємо.

Фото – х. Кременчук

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2788 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3258 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3703 0