Новини з 1996 року

Біля будинку мера Малецького завівся пожежно-сміттєвий маніяк. Все що бачить, те й підпалює

Олександр Курилов 28 грудня 2016 09:24 890 0

Відділ оперативного контролю міськвиконкому повідомляє про різке загострення пожежно-кримінальної ситуації в  житловому районі, де на вулиці Європейській мешкає міський голова Кременчука Віталій Малецький.

Читайте також: Учора у Кременчуці горіли два сміттєві баки

За тим, що оприлюднено – саме в цьому житловому масиві завівся підпалювач сміттєвих контейнерів, які є власністю комунального підприємства.

За поширеною інформацією , вчора 27 грудня  за адресою вул.Європейська р-н буд. 60 кременчуцькі пожежники боролися з пожежею, яка виникла в металевому контейнері для збирання сміття. Локалізація пожежі, яка почалася  о 23год. 25 хв., тривала чотири хвилини. В наслідку пожежі - потерпілі відсутні, але збитки, бо сміттєвий контейнер набув жахливого вигляду – встановлюються.

А вже за п’ять хвилин, після того як погасили цей контейнер зі сміття, поруч – на вулиці Миру запалав наступний  і такий же. Однак цього разу – на боротьбу з вогнем пожежники витратили більше часу.Тобто, контейнеру для сміття - все.

За тим, що повідомляється - причиною пожежі є необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

Хто саме ходить по мікрорайону, де живе міський голова Кременчука  й палить там сміття, разом з контейнерами -  не з’ясовано.

Найближча версія – такими темними, тобто світлими від полум’я справами, можуть займатися як безпритульні міста,   яким вночі холодно й цим способом вони гріються,  або працівники КАТП 1626, які партизанськими діями натякають міському голові Кременчука на необхідність підвищення їм заробітної плати.

 

 

Теги: Політика КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2916 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3390 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3838 0