Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Більше сотні кременчужан пішли на військову службу за контрактом

Віктор Крук 15 червня 2016 12:45 1618 0

З травня Кременчуцький ОМВК щодня виставляє агітаційний намет у найбільш людних місцях, у якому можна отримати детальну інформацію щодо умов та порядку проходження військової служби за контрактом.

 

Збройні Сили України стали для Кременчука роботодавцем, який приймає на роботу чи не найбільше мешканців міста і при цьому гарантує високу заробітну плату та соціальні гарантії.

Місце служби можна обирати

За інформацією начальника відділу комплектування Кременчуцького ОМВК майора Вадима Мушиманського, з початку року контракт на проходження військової служби у ЗС України підписали вже 104 кременчужан. З них 8 жінок та 40 учасників АТО. Лише за останній тиждень контрактниками стали 12 чоловік. Ще близько двадцяти завершують збір документів та проходження медкомісії і підпишуть контракт найближчими днями.

За словами офіцера, багатьом бажаючим поступити на військову службу за контрактом доводиться  відмовляти, бо вони не підходять за станом здоров’я або мають судимість. Він зауважив, що з 2016 року учасники АТО і ті запасники, які раніше проходили військову службу, можуть брати відношення у військових частинах і після укладання контракту будуть направлені для проходження служби в обраному ними місці. Усі інші направляються у навчальні центри ЗСУ, де вони проходять підготовку за військовою спеціальністю.

Військовослужбовці отримують гідне грошове забезпечення

Варто зазначити, що з січня військовослужбовцям ЗС України значно підвищили грошове забезпечення. Наразі солдат отримує від 7-ми тисяч гривень на першому році служби. А ті військовослужбовці, що мають вислугу років або звання сержанта чи офіцера, значно більше. Крім того, всім виплачується щорічна грошова допомога на оздоровлення при відбутті у відпустку, щорічна грошова допомога на вирішення матеріально-побутових проблем, а під час перебування у зоні АТО – додаткова грошова винагорода. Військовослужбовці-контрактники також мають право на щорічну відпустку від 30-ти днів і більше (залежно від вислуги) та право на навчання у вищих навчальних закладах.

Нещодавно Президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони Степану Полтораку підвищити грошове забезпечення сержантів Збройних Сил України. Про це він сказав під час зустрічі із сержантським складом на базі навчального центру ВДВ ЗСУ в Житомирській області.

Контракт на 6 місяців

У Кременчуцькому військкоматі пояснюють, що контрактна служба стала більш привабливою після введення короткострокового контракту на 6-ть місяців. Його можуть заключати військовослужбовці строкової служби та мобілізовані, які відслужили більше 11 місяців, або особи, звільнені з військової служби під час дії особливого періоду (з березня 2014 року). Після закінчення 6-ти місяців військовослужбовець може звільнитися зі служби або продовжити її за новим контрактом (на 6 місяців або більше).

Майор Мушиманський зауважив, що військкомат у травні завершив призов на строкову службу до лав Збройних сил України. Усі 39 юнаків потрапили до навчальних центрів у Миколаєві та Десні. 20-го та 27-го червня Кременчуцький ОМВК буде відправляти команди призовників до Національної гвардії та Прикордонних військ. Усього цієї весни з Кременчука та району планують призвати на строкову службу 83 юнаків.

Теги: військова служба за контрактом

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 775 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1459 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1469 0