Новини з 1996 року

Більше чим Трамп. Скільки своїх фото може помістити мер Малецький в одному повідомленні виконкому?

Олександр Курилов 25 січня 2017 11:16 966 0

У Кременчуці вчора відбулася вікопомна подія. Вона настільки важлива, що переважає всі міські існуючі проблеми, такі як: відсутність води, вартість тепла або заплановане подорожчання проїзду.

І мова тут – про визначення найкращих новорічних ялинок, що були встановлені в закладах торгівлі, ресторанного бізнесу та сфери послуг.

Загалом, такі кращі ялинки у нас відзначаються ще з радянських часів – як-то найкраща ялинка колишнього клубу взуттєвої фабрики (вже давно непрацюючої) чи магазину №20, який стояв у 60-х роках на колишній вулиці Пролетарській.

Єдина відмінність – тодішні батьки міста таким нагородженням не займалися, бо їм для такого не вистачало часу. І так було й у 60-х, 70-х і  наприкінці 90-х теж.

У них були інші проблеми – вони дивилися на ціни в магазинах, їздили по заводах, зустрічалися з кременчужанами…

У нинішнього міського голови Віталія Малецького, у якого сьогодні значно більше заступників, натомість час для такого є.

Звідси і визначення та нагороди.

Тож дуже вишукана ялинка цього року у місті стояла в ТРК «Європа», у «Новій лінії» - стояла просто найкраща ялинка, а в  готелі «Кремінь» - суперялинка.

Загалом номінацій на визначення кращої ялинки знайшли багато, а грамот вручили аж 25 штук. І щоразу – в об’єктиві наш міський голова. І про це слід сказати з гордістю.

Про що не говорили на нагородженні  – так це наміри мера міста вже наступного року відкрити ті новорічні  ялинки в мікрорайонах, про які раптом було забуто.

Інше, про що не згадували, – так це про петарди та вибухові пакети й вибухи, кількість яких була 1 січня рекордною.

Також на нараді ніхто не згадав, що у Кременчуці Новорічні ранки для дітей слід би було зробити доступнішими, бо інколи малюку важко пояснити, чому у нього немає пільг.

Загалом захід, проведений міським головою Віталієм Малецьким, у якому він узяв на себе обов’язки головного культурного діяча міста, – цікавий.

І, зрозуміло, що цю справу слід поширювати, зокрема в кількості грамот і фотографій. А за ними – наш міський голова Віталій Малецький уже обігнав президента США Дональда Трампа. Кого можна ще обігнати в цій справі – ось питання.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2536 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3000 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3440 0