Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Акція "Серце до серця" вже дев`ятий рік поспіль береться рятувати дитячі життя

Едера Бедьо 22 березня 2016 14:37 1586 0

 30 березня у  Кременчуці буде дано старт XІ Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини», яка триватиме до 24 квітня включно. Регіональний етап цієї благодійної акції у Кременчуці проводиться дев’ятий рік поспіль.
Як зазначають організатори благодійної акції,  у її рамках відбудеться ряд заходів, спрямованих на розвиток благодійництва та збір коштів для дітей з вадами здоров’я. Зокрема, збиратимуть кошти у навчальних закладах міста, закладах торгівлі та на підприємствах, під час благодійного фотокросу (16 квітня); у день фіналу акції (24 квітня). Цього дня на кременчужан чекатимуть  флеш-моб, концертно-розважальна програма, благодійний ярмарок, збір коштів волонтерами серед мешканців міста. До того ж на рекламних стовпах міста, особливо поблизу зупинок громадського транспорту, вже близько тижня висять подібні афіші:


У рамках регіонального етапу Х Всеукраїнської акції «Серце до серця» у Кременчуці буде створено  офіси у 47 навчальних закладах міста, за допомогою яких до волонтерського руху буде залучено близько 900 осіб. Планується також проведення 10 тренінгів, на яких учасників волонтерської діяльності навчатимуть азам благодійної акції для проведення вуличних заходів під час фінального етапу акції.
Участь в організації та проведенні  вуличного благодійного ярмарку планують взяти 15 навчальних закладів, а у фотокросі змагатимуться  30 команд у складі  120 осіб.

Також під час фіналу акції «Серце до серця-2016 року» буде проведено флеш-моб «Живе серце», до якого залучатимуть небайдужих до дитячих проблем  кременчужан.

Теги: Життя КременчукаБлагодійні внескиКультура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 12 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 931 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1637 0