Новини з 1996 року

Акція протесту проти високих тарифів: мер Малецький то тікає через задній хід, то ігнорує громаду. ФОТО

Валерія Макряшина 07 березня 2019 14:20 1730 0

Тарифний мітинг у Кременчуці, під мерією, відбувся сьогодні, 7 березня.

Уже вдруге громадськість міста на чолі з депутаткою Кременчуцької міськради Оксаною Піддубною облаштували на ганку біля будівлі червоний намет, на який прикріпили власноруч намальовані плакати з досить радикальним змістом стосовно наших популярних на всю Україну захмарних та геноцидних тарифів на тепло й гарячу воду. 

"Ми не можемо сплачувати захмарні тарифи мера й Шаповалова, - кричали обурені громадяни. - Ми проти геноцидних тарифів у Кременчуці".

На акції громада міста вимагала від мера Малецького та його, так скажемо, команди негайно виконати рішення про мораторій на підвищення тарифів КП "Теплоенерго" в Кременчуці. Нагадаємо, що на минулій сесії Кременчуцької міської ради більшістю голосів депутати прийняли відповідне рішення про проведення мораторію на підвищення тарифів на тепло та гарячу воду.

"Якщо ми не встановимо мораторій на підвищення тарифів КП "Теплоенерго", то слідом за ним підвищаться тарифи ПАТ "Полтаваобленерго" і ТОВ "Кременчуцька ТЕЦ". Я хочу побачити того сміливця, який зможе піти до суду й оскаржити прийнятий нами проект рішення - рішення про мораторій і незалежний аудит", - зазначила тоді на сесії депутатка О. Піддубна.

 

 

"На думку депутата, залишилося в цій справі зробити ще два кроки. Перший – прийти мешканцям на засідання  міськвиконкому, щоб там «…висловити свою позицію в разі необхідності, тобто якщо МЕР наважиться винести рішення про підвищення, а в його баченні – коригування тарифів на тепло", - зазначила на своїй сторінці в мережі Facebook Оксана Піддубна.

Так сьогодні й сталося: обурена ігноруванням мера Малецького громада, від якої міський голова тікає через чорний хід, вирішила прийти до нього особисто. Активісти вирушили в міськвиконком на чергове передсвяткове засідання виконавчого комітету, щоб іще раз постаратися достукатися до Віталія Малецького. Бо з першого разу дійсно важко, розуміємо...

Головним питанням кременчужан була дата проведення незалежного аудиту та коментар щодо намірів комунального підприємства "Теплоенерго" підвищувати тарифи на тепло та гарячу воду, бо інакше нічого доброго не буде. І це при тому, що начальник даного підприємства – пан Віталій Одношевний заробляє більше 30 тисяч гривень на місяць? 

З проведенням незалежного аудиту мер Малецький чомусь не дуже поспішає. І взагалі те, що люди зібралися на акцію, зовсім не дивує... Навпаки, все, як завжди, — через одне дуже м'яке місце, як зазначили учасники акції. 

Тарифи підвищать, але після виборів

Міський голова Віталій Малецький не буде до завершення виборів Президента України підвищувати в Кременчуці тарифи на комунальні послуги чи проїзд. Однак градоначальник повернеться до цих питань у травні 2019 року.

 

 

Проект рішення міського виконавчого комітету Кременчука, який оприлюднений сьогодні, підтверджує, що нове підвищення цін у місті слід очікувати лише після виборів.  

Мова про план роботи міського виконавчого комітету на другий квартал 2019 року: квітень, травень та червень. Тож уже відомо, що спочатку міськвиконком розгляне підсумки опалювального сезону, що станеться на початку квітня. Також у середині квітня буде розглянуто питання відпочинку дітей  влітку. 

Щодо підвищення тарифів, то цим питанням наші чиновники займуться, але пізніше.  В плані міськвиконкому на другий квартал 2019 року воно проходить під назвою «Про встановлення та погодження тарифів» і його розглянуть приблизно 26-им, тобто десь у травні й не раніше.

Бо попереду все ж вибори Президента, тож міськвиконком і наш мер Віталій Малецький під час їх проведення від необдуманих рішень утримається. Гірше, що така затримка довгою не буде.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2526 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2987 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3427 0