Новини з 1996 року

Активісти на вихідних припиняли продаж алкоголю неповнолітнім. ФОТОрепортаж

Андрій Михайленко 30 травня 2016 09:22 1028 0

Минулої суботи кременчуцькі активісти Цивільного корпусу "АЗОВ" займалися боротьбою із соціальними виразками, однією з яких слід вважати алкоголізм серед молоді, якому сприяє безконтрольний продаж пива та інших алкогольних напоїв.

Про це "азовці" повідомляють на своїй сторінці у соціальній мережі.

Результатом діяльності активістів стало виявлення та припинення продажу пива одному із неповнолітніх кременчужан у приміщенні одного з магазинів, який розташовано в районі залізничного вокзалу.

Логічним продовженням став виклик патрульних поліцейських та складання протоколу про адміністративне правопорушення за статтею 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами), яке тягне за собою накладення штрафу у розмірі не менше 540 гривень.

"Цивільний корпус "АЗОВ" Кременчук виступає проти алкоголізму серед молоді.

Нашими силами було виявлено та припинено факт продажу слабоалкогольних напоїв неповнолітнім в одному із барів, що розташований біля залізничного вокзалу. Продавчині пива активісти Цивільного корпусу "АЗОВ" нагадали про те, що при продажу пива та алкогольних напоїв молодим особам слід пересвідчитись у тому, що їм виповнилось 18 років.

Дане нагадування для працівниці бару не є безкоштовним - доведеться сплатити не менше 540 гривень у вигляді штрафу (стаття 156 КУпАП - Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).

Здобуті активістами докази виявленого правопорушення було передано патрульним поліцейським, яких попередньо було викликано на місце події", - так "азовці" коментують свій захід.

 

 

Фото: Андрій Михайленко, сторінка Цивільного корпусу "АЗОВ" Кременчук в соцмережі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаЦивільний корпус АЗОВЖиття КременчукаПоліція Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2467 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2930 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3370 0