Новини з 1996 року

Аграріїв із Полтавщини можуть оштрафувати на півмільйона

Валерія Макряшина 03 червня 2019 13:00 664 0

Із 1 липня 2019 року в Україні вступають у силу зміни, внесені Законом України № 2628-VIII, які, зокрема, стосуються аграріїв у частині зберігання агропідприємством пального.

Про це повідомляє Всеукраїнська аграрна рада на своєму сайті.

Ідеться про ЗУ № 2628-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів".

Згідно з цими змінами, аграрії до 1 липня мають отримати ліцензію на зберігання пального на своїй території.

Ті аграрії, які не встигають отримати ліцензії на зберігання пального до 1 липня, заплатять по 500 тисяч гривень штрафу, зазначили у ВАР.

При цьому, як свідчать результати опитування, проведеного серед членів ВАР, більшість аграріїв не встигають до 1 липня оформити потрібні документи.

"У ньому взяли участь понад 100 агропідприємств. І практично 97% відповіли, що в них немає повного комплекту документів і вони не зможуть до 1 липня їх отримати. А штрафна санкція за відсутність ліцензії – півмільйона гривень", - пояснили у ВАР.

Щоб отримати ліцензію, потрібно подати такі документи: право власності або право на користування земельною ділянкою, де розташований резервуар; акт введення в експлуатацію та акт готовності об’єкта; дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки й початок експлуатації машин, механізмів устаткування підвищеної небезпеки. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 783 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 932 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1287 0