Новини з 1996 року

Або у Кременчуці є лише одна вулиця, або у Малецького немає коштів на ремонт доріг. Як правильно?

Олександр Курилов 06 квітня 2021 14:15 406 0

У Кременчуці у 2021 році – величезні проблеми з ремонтом доріг. І зміст цих проблем – очікувана мінімальна кількість відремонтованих вулиць.

Й такою відремонтованою цього року буде лише одна – вулиця Лейтенанта Покладова.

Натомість більше нічого, зразка капітально відремонтованої минулого року дороги під міськвиконкомом, очікувати не варто.

Максимум, на що можна буде розраховувати, – це ямковий ремонт зразка того, що зроблено на проспекті Свободи, коли частину великих ям вдалося зарівняти, але неповністю.

Відповідні висновки – з останніх повідомлень міськвиконкому про досягнення наших комунальників зі Шляхового ремонтно-будівельного управління.

І такі ми читаємо на сайті Кременчуцької міськради, але ось що впадає в око.

17 березня міськвиконком повідомляє, що на вулиці Лейтенанта Покладова тривають ремонтні роботи.

1 квітня на тому ж сайті виконкому і міськради ми читаємо, що цю вулицю, довжина якої – 400 метрів, уже готують до асфальтування.

А вже 6 квітня, тобто сьогодні, зрозуміло, що ніякого асфальтування не було, міськвиконком нам повідомляє, що тут дорожники проводять уже роботи з улаштування основи під тротуар.

Далі ж просто запитання – а що в нас з іншими вулицями міста й коли там жителі побачать комунальні служби?

Й так само запитання – коли комунальники приведуть до ладу вулицю Першотравневу, з якої старий асфальт зняли, а новий не поклали. І це не одна вбита міська дорога.

Але відповіді на ці запитання на сайті не знайти. Відомо, однак, що раніше міський голова Малецький озвучував розмір коштів, які цього року отримає з бюджету ШРБУ для ремонту міських доріг.

За словами мера, йшлося про 60-70 мільйонів гривень, що зовсім мало при нинішніх цінах.

У міста також є резерв – це частина податків з акцизу й мова про 60 мільйонів гривень, за які в міськвиконкомі планують відремонтувати  два шляхопроводи – один на пивзаводі, інший – як їхати на НПЗ.

Тож, можливо, є сенс з ремонтом цих шляхопроводів почекати.

Бо 100 відсотків, що буде така сама історія, зразка довгої і багатостраждальної реконструкції приймального відділення лікарні «Кременчуцька».

Краще всі ці кошти вкласти в дороги і зробити там асфальт, який за умови гарної недощової погоди протримається мінімум пару років.

Натомість уже наступного року починати новий багатостраждальний шляхопровідний ремонт, який з’їсть усі кошти міського бюджету за винятком зарплат чиновникам та агітаційної газети мера Малецького?

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2615 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3076 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3518 0