Новини з 1996 року

А він на морі. Громадяни вимагають від далекого мера Малецького покласти асфальт на міст через Дніпро

Олександр Курилов 06 червня 2018 14:19 1530 0

Мешканці Кременчука вимагають від представників міської влади покласти асфальт на Крюківському мосту, бо те, що є сьогодні, – це не рух транспорту, а суцільні пробки.

Це одна з останніх петицій на сайті  Кременчуцької  міської ради. Й за тим, що пише кременчужанка Марія Додока, – пробки авто на  мосту через Дніпро, на якому асфальт знятий, а новий не укладений, уже дістали.

«Коли б не сіла в маршрутку – постійно спізнююся на роботу. Прошу Вас що-небудь зробити з дорожнім покриттям мосту», - звертається мешканка міста до нашого міського голови та його заступників.

Слід додати, що, напевно, міський голова Віталій Малецький це звернення вже прочитав.   Але мер сьогодні не в Кременчуці, але у Європі, й, можливо, не стільки в Європі, як на березі Середземного моря.  Наш градоначальник відпочиває й турбувати його такими «дрібницями» навряд чи доцільно.

Усе одно мер міста асфальт з-за кордону до нашого міста везти не буде. Все це слід робити на місці, але для того, щоб укладання асфальтового полотна почалося, потрібні кошти.

Цих грошей у міському бюджеті немає, але сьогодні чиновники оформляють дуже комерційний кредит на 15 мільйонів гривень.

Після того, як ці гроші до міста надійдуть, а будемо сподіватися, що це станеться  раніше, ніж прийде осінь, усе й почнеться.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 478 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 952 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3463 0