Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Від мера Кременчука Малецького вимагають вибачитися за свою поведінку. Згадують про відставку

Олександр Курилов 03 вересня 2018 14:30 2273 0

Жителі Кременчука вимагають від міського голови  Віталія Малецького вибачитися перед жінками, яких він образив під час засідання надзвичайної комісії в міськвиконкомі, де серед учасників були мешканці міста.

Це відома минулотижнева комісія в мерії, де громадяни розповідали меру, що через смог та шкідливі викиди дихати в місті нічим.

Натомість міський голова Кременчука Віталій Малецький замість пошуку рішень запитував у присутніх, чи є в них вища (екологічна) освіта.

«…Мені як офіцеру гидко було дивитися на поведінку керманича міста. Коли той через свою необізнаність переходив на образи присутніх, тим паче жінок. А ще огидніше те, що з ним поряд сиділи його заступники, колишні офіцери, які замість того, щоб осмикнути свого керівника за недостойну поведінку, у всьому копіювали його», - зазначає офіцер Збройних Сил України й учасник АТО Сергій Костецький.

І далі:

«Де Ваша толерантність, пане мер, Ви, мабуть, забули, що Ви - обличчя міста? Що б Ви зробили, якби публічно, так як Ви робите,  образили Вашу дружину, маму…

А що робити чоловікам тих жінок, яких Ви образили?

Не ображайтеся, якщо хтось із них вчинить, як справжній чоловік....

Пане Віталію, на засіданні Ви у всіх присутніх запитували, чи мають ті, хто виступає, освіту, а якщо допустити, що не мають, тоді що - громадянин не має права говорити про Ваші ж недопрацювання?...

Ні, пане мер, Ви помиляєтесь, а може, забули текст 3 статті Конституції України.

Чи, може, Ви забули, для чого громада Кременчука обрала Вас мером міста?» - зазначає Сергій Костецький, який рекомендує меру прилюдно вибачитися перед кременчужанами, яких той образив під час засідання комісії.

«Ви зневажаєте тих, які ж Вас і обирали, й, може, правильно говорили деякі присутні активісти: прийшов час відправляти Вас у відставку», - додає Сергій Костецький.

«Я б рекомендував Вам, пане Віталію, якщо Ви чоловік, то вибачтеся публічно перед жінками, яких ображали сьогодні», - така порада нашому  градоначальнику від офіцера ЗСУ.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 773 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1457 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1467 0