Новини з 1996 року

У МОН розповіли, які області є найпривабливішими для навчання: чи є серед них Полтавщина?

Олексій Ващук 03 листопад 2020 17:30 344 0

У Міністерстві освіти і науки України розповіли, які області України увійшли до п’ятірки найбільш популярних серед студентів.

Так, у середньому, щоб отримати професію, переїжджають 8,4% вступників. Під час вибору навчального закладу аналізується низка факторів: його матеріальна база, якість викладання за професією, можливість для поселення в гуртожиток та комфорт проживання в ньому.

Аудит мережі показав, що найбільш привабливим для молоді став Київ – там навчаються 32% учнів з інших регіонів. За ним – Вінницька (15% учнів), Київська (12%), Полтавська (9%) і Донецька (8%) області. Таким чином, наша область посідає четверте місце за привабливістю для навчання серед усіх інших областей України.

Додатково на вибір закладу профосвіти у другому регіоні впливають територіальна наближеність та зручне транспортне сполучення.

Так, учні з сіл приїжджають «підкорювати» міста, адже там є більший вибір профтехів, а ще безкоштовно надається гуртожиток. Та й узагалі в місті набагато більше перспектив для подальшого життя і є куди більше шансів самореалізуватися, ніж у селі.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 674 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1067 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1012 0