Новини з 1996 року

“Ставлениця” Полякова пішла на підвищення? Департамент праці шукає нових спеціалістів

Андрій Рубан 14 вересня 2016 14:45 1770 0

Активна громада ігнорує конкурси на заміщення посад у органи влади, звинувачуючи інших у “кумівстві” та корупції . 

Департамент праці, соціального захисту населення та питань АТО (ДПСЗН та ПАТО) запрошує на роботу спеціалістів на заміщення вакантної посади. Відповідне оголошення розміщені на офіційному сайті Кременчуцької міської ради

Зокрема, людину, яка опікуватиметься учасниками АТО та переселенцями на посаду головного спеціаліста.

АТОвці мають можливість поповнити штат цього відомства учасниками бойових дій. Звичайно, і всі інші кременчужани мають право на участь у конкурсі на рівних. Але умови конкурсу по-українськи суворі. І не кожен підпаде під список вимог, які виставляє Держава. До того ж останнім часом багато загадок навколо цього відомства у Кременчуці.

Як відомо, очолює Департамент Праці Соціального Захисту Населення та Питань АТО Володимир Поляков, який також є учасником бойових дій та АТОвцем. 

Щоправда, до його воїнства та порядності не раз у Кременчуці виникали підозри у активістів та інших ветеранів АТО. Більше того, після працевлаштування його екс-заступниці по військовому ліцею Олени Ніколаєнко у Департамент праці соцзахисту та питань АТО почали говорити, що то ставлениця Полякова і у них дуже дружні стосунки.

Але й досі ніхто так і не надав вагомих фактів, які б дискредитували керівника департаменту як військового. Сам Володимир Поляков говорить, що вже звик до різних брудних звинувачень, але робитиме свою роботу і надалі чесно та справедливо, не звертаючи на бруд увагу.

“Олена Леонідівна Ніколаєнко дійсно працювала моєю заступницею, коли я був директором військового ліцею. На цей бруд, який ллють, не звертайте уваги. Для мене всі працівники рівні. Вона проходила конкурс весною і влаштувалася у департамент, зараз переходить на іншу посаду, тому запрошуємо бажаючих взяти участь у конкурсі на заміщення посади головного спеціаліста відділу по роботі з демобілізованими учасниками АТО та внутрішньо переміщеними особами ДПСЗН та ПАТО”, - телефоном повідомив директор ДПСЗН та ПАТО Володимир Поляков. 

Як з’ясував з інших джерел кореспондент “Програми Плюс”, дійсно, Олена Ніколаєнко працювала у ліцеї заступником директора Володимира Полякова.

Навесні 2016 року вона єдина взяла участь у конкурсі на займану посаду, що і стало причиною звинувачень “кумівства”. 15 вересня на відкритті реабілітаційного центру Олену Ніколаєнко, найімовірніше, представлять як керівника центру за призначенням Директора Володимира Полякова. 

Натомість, як говорить депутат Кременчуцької міської ради від “Самопомочі” Ганна Павленко, громада сама винна у такому сценарії. І тут уже навряд чи можна звинуватити депутата-жінку у “кумівстві” з Поляковим, не схоже на те, що вони друзі.

“Весною, було відомо про конкурс та ніхто не виявив бажання в ньому взяти участь, принаймні ті, кого я знаю. Ось вона і перемогла. Були й інші конкурси, зокрема на заміщення посади керівника Крюківської адміністрації також бажаючих не було. Скандальна ситуація з Андрієм Лебеденком, який також був чи не єдиним претендентом на посаду керівника оргвідділу. Якщо знову є посада в органах влади, треба молоді в першу чергу не чекати, а йти і боротися за своє право працювати, а не вигадувати плітки чи звинувачувати когось, не зробивши ані кроку самому”, - телефоном кореспонденту “Програми Плюс” розповіла депутат міської ради Ганна Павленко.

Тож у цій темній історії розставить крапки над “І” час, коли кожен покаже своє справжнє обличчя. Та то вже інша історія.

Щодо цих посад, які пропонуються, то критерії зовсім не занижені, але не поспішайте лякатися, прочитайте до кінця.

Усім, хто шукає роботу, має бажання допомагати вказаним групам населення, бути чиновником місцевого рівня, має відповідну вищу освіту, досвід роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.

Досконале володіння державною мовою та вміє працювати на комп’ютері в обсязі користувача програмного забезпечення (зовсім трохи. – Авт.)  – терміново йдіть у Департамент Праці, який знаходиться по вул. Небесної Сотні, 54 (колишня назва - вул. Пролетарська). 

Але трохи можна і заспокоїтися, бо то вимоги загальнодержавні, і на практиці буває все інакше. Людей на подібну службу беруть і без досвіду, без деяких інших пунктів, головне, щоб була вища освіта та розумна голова. А все інше впливатиме лише на сам конкурс та на заробітну плату. І тут чим більше ви відповідаєте вимогам, тим більше шансів виграти конкурс та отримати достойну зарплатню.

 

 

 

Теги: Вакансії у владі Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 465 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 850 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 803 0