Новини з 1996 року

І співали, і танцювали. У Кременчуці відзначили День бібліотеки

Ксенія Омельченко 14 вересня 2016 11:36 1112 0

Учора біля бібліотеки-філії №2 для дорослих відбулося свято, приурочене до Дня міста та Дня бібліотеки.

Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня вже понад п'ятнадцять років і є професійним святом працівників близько 40 тисяч діючих бібліотекСучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду та, крім цього, відкриває електронний ресурс для читачів. Її функції стають значно ширшими, адже там проводять виставки, концерти і творчі вечори.

«Наша бібліотека працює з 2003 року як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім’ям, молоді, людям похилого віку. Користувачі всіх вікових категорій завжди залишаються у центрі уваги колективу бібліотеки. Всі, у кого є життєво важливі питання, знайдуть відповіді на консультаціях соціальних працівників, юристів, психологів, медиків, на тематичних полицях та стендах.
Щодо свята, то головною героїнею стала книга, оскільки всі локації, які ми проводили, пройшли через книгу, знання та здобуття нових знань з книжок. На сьогоднішній день найголовнішим завданням є те, аби книга об’єднувала та залучала людей до мистецтва, надавала змогу розкрити свої таланти. І, звісно, ми піклуємося про те, аби кожен читач нашої бібліотеки відчував себе, як вдома, відкривав для себе щось нове та знаходив нових друзів за власними інтересами. Щоб кожен міг відчути, що бібліотека – це своєрідний острів, де можна залишити свої проблеми, неприємності та відпочити душею», - розповідає бібліотекар бібліотеки-філії №2 Валентина Осташко.

Важливою, на думку бібліотекаря, є і можливість розкритися, знайти своє хобі та показати власні навички та роботи іншим. За підтримки бібліотеки, своїми роботами з валяння вовни поділилася Соня Вовк, учениця 25 колегіуму. Також були представлені витинанки Лариси Прокопенко, викладача інформатики ПТУ №26.
Для гостей святкового заходу виступали учні педучилища та ПТУ №26 з уривками з драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». Дівчата з ПТУ також зачитували напам'ять вірші Ліни Костенко та балади Тараса Шевченка. Програму завершували  танцювально-вокальний колектив «Истоки» та  художньо-вокальний колектив «Смерічка».


Роботи на виставці відображають той факт, що люди в більшості не знають, на що вони здатні, а бібліотека стає своєрідним каталізатором у цьому, поштовхом до нових звершень.
 «Тим більше, що не завжди талант розкривається у юності. Часто люди починають займатися улюбленою справою, тільки коли вийшли на пенсію чи мають дорочлих дітей, які живуть окремо. Звільняється більше часу, щоб почитати книжки та дізнатися нову для себе інформацію, - уточнює Валентина Осташко. - З ПТУ до нас прийшла дівчина, як працює звичайним бухгалтером, але її картини вражають усіх. Коли я побачила їх на комп’ютері, то була дуже вражена, однак коли роздрукували – результат перевершив будь-які очікування. Дійсно, на нашу думку, чим більше людина читає, тим більше вона зможе наблизитися до незвичайного, розширити свій кругозір, навчитися працювати з новими програмами та багато іншого».


На завершення бесіди Валентина Осташко розповіла про саму організацію заходу: "У нас взагалі дуже згуртований колектив, тож допомагали в організації всі і ніхто не сидів склавши руки. Так, ведучими свята були  бібліотекарі Валентина Підлубна та  Людмила Стела, вони вже досить досвідчені та провели не одне свято. Олена Коваленко, наша завідуюча, щоразу проявляє себе як гарний організатор, може всіх підняти і надихнути на нові звершення. Тож гарній організації свята ми завдячуємо саме їй".

 

Теги: День бібліотекбібліотека-філія №2

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 60 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 119 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 329 0