Новини з 1996 року

Щось незрозуміле: у дитячій поліклініці- талон до лікаря видають лише з 5 до 7 ранку. Реформа?

Марина Баніт 01 травня 2018 12:58 1329 0

Кременчужани скаржаться на шалені черги в дитячій поліклініці. Про це викладає пост на сторінках фейсбуку пані Ольга. Вона розповідає, що над батьками прямо таки знущаються, а страждають від цього діти. Судячи з представлених фото, це дитяча поліклініка на вулиці Павлова. Пост, як-то кажуть, без коментарів.

"Доброго ранку! Медреформа в Кременчуці в дії. Шановні мер і профільний віце-мер Кременчука! Це фотографії щоденної народної стежки з батьків, навіть з маленькими дітьми на руках. 40-50 чоловік щодня приходять у дитячу поліклініку і стоять у черзі в реєстратуру, щоб взяти номерок до лікаря вузької спеціалізації. Якщо ви прийшли не о 5.00, а о 7.00, то, на жаль, ви не встигли потрапити до двадцятки щасливих володарів номерка з датою "приходьте на прийом через тиждень". І таким "лузерам" доводиться повернутися в клініку наступного дня. І знову отримати насолоду від народного натовпу в медичних коридорах. І всі ці прекрасні умови створені кременчуцькими реформаторами простим смертним на благо. Ось потрібно тобі терміново відвести дитину до лікаря - аж ні! Чекай 3 години в черзі, щоб отримати номерок на прийом до цього лікаря, потім, якщо пощастить, через тиждень ти ввійдеш у довгоочікуваний кабінет лікаря! І це не факт, що ви знову не повернетесь до ранкових прогулянок по медкоридорах за новими обстеженнями. А які прекрасні розмови чути в цих чергах...

Вітаю нас усіх!!! Дочекалися!!!"

Єдине, що наразі невідомо, чи це забаганка медиків даного закладу. Тож після вихідних, сподіваємося, управління охорони здоров'я відреагує відповідно й проінформує населення, як і коли насправді потрібно записуватися до лікарів.

Відомо, що в Кременчуці дуже великі проблеми з кадрами в галузі медицини. Більш того, дитячі вузькі спеціалісти по деяких напрямках відсутні взагалі. Але, звісно, якщо інформація кременчужанки відповідає дійсності, то це нікуди не годиться.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1619 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1698 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1614 0