Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

«Реформи» мера Малецького. Пункт перший – збільшити кількість чиновників

Олександр Курилов 14 грудня 2015 09:55 1246 0

Чиновникам нового міського виконавчого комітету, у який після сесії 22 грудня  увійдуть дві районні адміністрації – Автозаводська та Крюківська, вдасться уникнути скорочення через непотрібність.

Тож, як і раніше, до скорочення, в обох райвиконкомах  існуватимуть інформаційно—аналітичні відділи, оргвідділи й решта всього, що проїдає податки кременчужан з космічною швидкістю.

Натомість загальна кількість управлінців виконкому, кожному з яких за рахунок платників податків, за словами мера Малецького, має бути встановлена зарплата в 300 доларів США, у нашому місті знову зросте.

Це проект «реформ по-кременчуцьки», які у рішенні "Про затвердження структури і загальної чисельності виконавчих органів виноситься на чергову сесію депутатів міської ради".

За тим, що повідомляється у паперах, депутати мають провести реформу міського управління, зміст якої – «звідси прибираємо, сюди доставляємо».

І приклад з цього – кількість чиновників у тих же райвиконкомах до скорочення й після нього. Тож якщо раніше у Автозаводському райвиконкомі було 163 посади управлінців, то після змін їх буде 150.

Одночасно кількість управлінців у Крюківському райвиконкомі зменшується зі 132 до 115.

Однак скорочені чиновники  в кількості 32 особи не залишаться без засобів для існування.

Цим же рішенням міський голова Кременчука Малецький утворює з десяток нових владних структур  в адмінбудинку на площі Перемоги.

Перша така непотрібна структура – апарат міського голови, який раніше було скорочено.  Друге рішення з цього приводу – в мерії відновлять юридичне управління, яке депутати міськради попереднього скликання довели до меж відділу.

Одночасно буде розширено до 29 осіб штати Центру надання адміністративних послуг і збільшено штатний розклад уже не Фонду міського майна, а «Управління міського майна».

Ну і зрозуміло, ті, кому вже не вистачить місця в нових відділах, апаратах, управліннях Кременчуцького міськвиконкому, зможуть працювати у рекордному за наповненістю чиновників Кременчуцькому  Департаменті соціального захисту.

Там відкривається одразу 26,5 тарифних ставок. До речі, цей рекордний  департамент не має нічого спільного  з управліннями праці та соціального захисту, де вирішуються всі питання з довідками, субсидіями й матеріальною допомогою…

 

Теги: Кременчуцький міський виконавчий комітетПолітика КременчукаВіталій МалецькийЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 783 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1471 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1477 0