Новини з 1996 року

"Повірка лічильників? Скоро-скоро..."

Юлія Билина 29 липня 2016 11:09 1334 0

Мер Віталій Малецький не зміг сказати, коли почнеться повірка лічильників гарячої води і хто з міських служб відповідальний за це.

Повірка лічильників гарячої води у багатоквартирних будинках лівобережжя Кременчука як не проводилася, так і не проводиться. Попри обіцянки керівництва Кременчуцької філії ПАТ "Полтаваобленерго" та міського голови Віталія Малецького.

Ще в червні мер у відповідь на питання "Програми Плюс" повідомив, що провів переговори з керівником філії Сергієм Андрієвським і "ніяких проблем з повіркою не буде".

Минув місяць - віз і нині там. Читачі повідомляють, що абонвідділ "Полтаваобленерго" не приймає заявки на повірку й не може назвати дату, коли вона почнеться.

На сьогоднішньому брифінгу "Програма Плюс" знову запитала мера про те, коли ж люди зможуть повірити свої личильники і хто з міських служб відповідальний за контроль цього питання.

На другу частину ми взагалі не почули відповіді. Що ж до самої повірки, то мер сказав: "Ми постійно ведемо переговори з керівництвом Кременчуцької філії ПАТ "Полтаваобленерго". І постійно змінюються строки.То вони не могли визначити підрядника, потім взагалі схему, як то-кажуть, знайшли. От-от маємо почати. Тиждень-два..."

На уточнююче запитання мер відповів: "Ми сподіваємося, що "Полтаваобленерго" визначиться з тим, хто виконуватиме повірку..."

- ... і коли це буде?

-  Найближчим часом, - відповів Віталій Малецький.

 

Теги: 2888

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 51 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 105 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 327 0