Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

"Немає вільних місць"! Чиновницький цинізм у Кременчуці — морг відмовився приймати тіло померлої бабусі

Валерія Макряшина 06 травня 2021 16:00 1109 0

Смерть - трагедія для кожної сім'ї, але для керівництва комунального спеціалізованого підприємства ритуальних послуг міста Кременчука це є способом, здається, не тільки заробити, продавши інколи розбитим горем людям геть непотрібні послуги, а й показати на тлі цього весь свій зароблений з роками цинізм. 

Сьогодні зранку, 6 травня, від хвороби серця померла 85-річна мешканка села Нова Знам'янка Ганна Іванівна. Після отримання лікарського свідоцтва про смерть родичі жінки, домовившись із приватною поховальною фірмою, привезли її тіло в морг Першої лікарні Кременчука на домовлене зберігання терміном — одна доба.

 

 

"Она умерла утром. Приехала патрульная полиция, зафиксировала смерть, которая была естественной. Бабушку нужно было отвезти в морг..." - розповідає онук померлої Сергій.

Її донька Наталія Григорівна водночас зазначила, що вони вранці телефонували в морг, щоб підтвердити їх згоду прийняти тіло. Головна вимога, яку озвучив у телефонній розмові лаборант, — це належно оформлені документи, які в них на руках були. 

Але, приїхавши з Нової Знам'янки до Кременчука, вбиту горем родину спіткав повний шок і розпач — тіло старенької працівники моргу приймати навідріз відмовилися, обмежившись отриманою "зверху" відмазкою —  немає вільних місць, хоча такі по суті були, адже до моргу під'їжджали та від'їжджали катафалки з померлими.

Другою і першою причиною не приймати тіло стали зміни в територіальній основі — померлих з району в місцевий морг не приймають, мовляв, везіть у районний, якого, до речі, в Кременчуцькому районі НЕМАЄ навіть документально. Альтернативних варіантів, що робити, як ви вже зрозуміли, ніхто нікому не запропонував.