Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

"МНСники котів не рятують!" А хто ж тоді допоможе бідолашній тварині? ФОТО

Едера Бедьо 22 червня 2016 12:31 1147 0

Учора кременчужани, яким не байдужа доля тварин, намагалися врятувати життя кота, що застряг у бетонному ганку, але наштовхнулися на байдужість працівників служб міста. Про це у пості у спільноті Типовий Кременчук, що в соцмережі ВКонтакті, повідомив її підписник.

За словами Дениса Іванова (чоловіка, що намагався врятувати кота), повертаючись додому, він почув жалісне "няв" і не зміг просто пройти мимо. Озирнувшись, чоловік побачив кошеня, яке застрягло у бетонному ганку й не могло самотужки вибратися. Сусід "полив масло" на кота, аби його витягти, однак це не допомогло. Тоді очевидці зателефонували у службу МНС, де їм відповіли, що коти - не їхня справа, їхня справа - гасити пожежі, мовляв, телефонуйте комунальникам. Хвилин за 20 після дзвінка працівникам КП "Житлорембудсервіс" двоє чоловіків у зеленій спецформі прибули на місце, розсвердлили бетон і нарешті витягли кота. 

 

 

На такий пост підписники спільноти відреагували по-різному: здебільшого раділи, що вдалося врятувати кота, хтось дивувався, що служба МНС відмовила, хтось нарікав на комунальників. 

 

 

Що слід додати, то це те, що якби не наполегливість та небайдужість кременчужан, то скоріше за все бідолашній тварині довелося б сконати у тій бетонній плиті, таких випадків насправді багато. Тож спасибі кременчуцьким волонтерам і захисникам тварин за те, що не можуть пройти мимо, коли наші брати меші потребують їхньої допомоги. 

 

 

Теги: Життя КременчукаЗахист тваринБезпритульні тварини

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 838 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1527 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1527 0