Новини з 1996 року

"Королівський смак» душитиме Кременчук? Збудують поруч масло-екстраційний завод з переробки сої

Олександр Курилов 10 лютого 2017 15:10 2842 0

Надалі стан атмосферного повітря у центральній частині зрівняється зі станом повітря на Молодіжному й він буде однаково поганим.

Однак якщо на Молодіжному йдеться про вплив підприємств Північного промислового вузла, то стан повітря в центрі Кременчука визначатиме вітер і підприємство «Королівський смак».

Причина – відоме підприємство з виробництва майонезу, гірчиці й такого іншого, збудує у Власівці другий свій завод.

На новому заводі, однак, уже не робитимуть майонез, але перероблятимуть сою на олію та шрот.

За попередніми планами, нове підприємство буде потужним, на ньому працюватимуть до тисячі робітників і розташується все на території колишнього місцевого гіганта будівельної індустрії у Власівці.

Усі позитиви в цій справі перебиває один негатив – це сморід від відходів «Королівського смаку» й місцеві очисні споруди, які такими назвати важко.

З того, що було, – на екологічну політику виробників майонезу скаржилися й раніше власники дач, які розташовані на Дніпрі. Головне звинувачення – відходи підприємства зливалися не стільки в каналізацію, як у тамтешнє болото, вода з якого надходить у Дніпро.

Про що слід додати – новий завод, будівництво якого у Власівському Будинку культури обговорюватимуть завтра, не погіршить і так незадовільну якість нашої питної води.

І тут Кременчуку просто пощастило, бо водозабір міста розташований на самому водосховищі, але не на руслі Дніпра, яким тектиме стічна вода з нового підприємства.

Останнє – у самій Власівці, що за 15 кілометрів від нашого міста, відкриття нового й більш потужного заводу з виготовлення соєвої олії теж не вітають.

Усе-таки олія – олією, а дихати нічим  було з одним заводом «Королівського смаку». Тепер усе буде вдвічі гірше, якщо у Власівці не буде нових очисних. А от хто їх будуватиме?

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1198 0