Новини з 1996 року

"10 гривень за проїзд": кременчуцькі перевізники просять підвищення тарифу

Валерія Макряшина 11 жовтня 2018 12:00 3861 0

Про важку ситуацію, яка склалася в транспортній галузі Кременчука і з якою зіткнулися всі перевізники, сьогодні, 11 жовтня, на сесії міськради розповів Олег Кагал, директор компанії-перевізника 17-го маршруту. 

У зв'язку з тим, що вартість запчастин для ремонту маршрутних таксі - автомобілів "Mercedes-Benz" значно зросла, перевізники вимагають підвищити вартість проїзду для населення.  

 

 

"Ви бачили - біля міськради стоять автомобілі - мерседеси нового виду, які коштують більше 20 тисяч доларів. Увесь транспорт у Кременчуці був замінений на новий. Це справа хороша, однак тарифи на дизпаливо й на зарплату виросли в десятки разів", - заявив Кагал.  

Також він зазначив, що вартість запчастин до автомобілів теж зросла й наразі ситуація просто критична для самих перевізників, бо може так статися, що людей буде нічим возити. Однак Олег Кагал, можливо, побоявся озвучувати свої вимоги. 

За словами мера, днями на адресу міськради надійшло 10 листів від перевізників, у яких вони звертаються до чиновників з проханням підвищити вартість проїзду для населення на 4, 6, а то й на 9 гривень. Олег Кагал прокоментував слова мера, що було б добре підняти вартість проїзду хоча б на 1 гривню. Оприлюднені вимоги викликали незадоволення у мітингувальників, які прийшли на сесію: "Дуже багато хочете!"

Щодо питання про підвищення тарифів на перевезення, то мер Малецький повідомив: "Усі розрахунки ваші отримали, обов'язково подивимося, чи є підстави для перегляду тарифу". Однак, зважаючи на останні не найбільш приємні для населення рішення нашого мера, не виключено, що тарифи на проїзд у міському транспорті таки зростуть. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2915 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3389 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3837 0