Новини з 1996 року

«НЕ БУДУ Я СЕКРЕТАРЕМ. А БУДУ Я ТВОЇМ ЦАРЕМ». У кандидата в мери Малецького відповіли кандидату Калашнику

Олександр Курилов 30 жовтня 2015 16:09 1575 0

Кременчуцьке інтернет-видання з назвою тудей, (місцевий унітаз каналізації - авт) яким у місті опікуються дві людини – нардеп Юрій Шаповалов та керівник Центрального ринку Євген Холод, оприлюднило відповідь команди заступника мера Малецького на пропозицію його конкурента на виборах і безпосереднього начальника, пана Калашника. Зміст пропозиції Малецькому був -  трошки подумати і, можливо, одуматися.

Саму відповідь оприлюднили під заголовком «Калашник не будет работать в команде Малецкого, потому что его туда не берут».

 

 

Останнє ж,якщо перекладати на мову здорового глузду, звучить так: Віталій Малецький заявив, що не буде секретарем при міському голові Кременчука Вікторові Калашнику. Однак він хоче бути царем, у тім числі й над першим віце-мером й іншими кременчужанами теж.  

Услід до своєї відповіді команда Малецького доклала відео, яке зняли сьогодні кореспонденти корпункту «Лтава» на тій же апаратній нараді у міськвиконкомі.

Про що варто додати – сам пан Малецький нічого не коментував, але це й не потрібно.

Відповідь пану Калашнику з'явилася на помийному сайті "тудей", де редактором є однопартієць першого віце-мера від партії "Солідарність", асистент КНУ ім.Остроградського й теж новообраний депутат міськради – Дмитро Лозовик.

А це, як на репортера, має показати лише одне – необхідні голоси для того, аби розставити всі кадри й вигнати з міськвиконкому всіх, включно з першим, другим, третім… віце-мерами, у пана Малецького є. Такі голоси на першій сесії дадуть ті ж однопартійці з міської «Солідарності» теж.

Переговори про підтримку новообраними депутатами кандидата в мери Малецького частково вже проведені й частину з них проводив безпосередньо керівник міського ринку й депутат міськради від "Батьківщини" Євген Холод.

Втім, самі керівники новообраних депутатських фракцій, які підтверджують такі переговори, кажуть, що ще нічого не вирішили.

Репортеру ж натомість цікаво, як швидко услід за депутатами з міської «Солідарності» й головне за скільки купуватимуть інших депутатів міськради. Однак відповідь на це запитання буде оприлюднена лише за два тижні.  

Щодо проведених переговорів, у яких у нових депутатів знайшли підтримку, то вони такі.

Новий мер Кременчука, якого мають обрати 15 листопада, – Віталій Малецький. Секретар міськради – Олександр Головач. Перший віце-мер – Євген Холод, але не виключена поява на цій посаді все того ж Андрія Погрібного (Усі джерела репортера переконані, що Євген Холод нікуди з Центрального ринку не піде.). Віце-мер з питань освіти та медицини – Сергій Перепелятник. Віце-мер з питань культури – Ольга Усанова. Керуючий справами міськвиконкому – той, що й був раніше, – Руслан Шаповалов.

Про що слід додати – репортер закликає кременчужан іти на другий тур виборів 15 листопада. Однак іти не для того, аби ставити якісь позначки, але лаконічно – двома або трьома словами написати на виборчому  бюлетені своє ставлення до мерії, наших чиновників та нашої влади.  

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2523 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2983 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3424 0