Новини з 1996 року

«Кременчукгаз», люди й загально будинкові лічильники. Відповідь з Нацкомісії (Документ)

Олександр Курилов 05 січня 2017 13:39 1274 0

Надалі кременчужанам, які за відсутності власних квартирних лічильників газу відмовляються від встановлення «подарунків» ПАТ «Кременчукгаз» у вигляді таких же  загальнобудинкових лічильників газу, буде важко.

Їх і справді у випадку відмови встановлення такого будинкового лічильника обкладатимуть подвійною нормою споживання газу у 9,8 кубічних метрів замість 4,4 метри кубічних.

Єдине, що карати всіх поспіль, хто живе в багатоповерховому  будинку, де громадяни відмовляються від «лічильникового подарунка», «Кременчукгаз» не зможе.

Однак покарання може бути лише за конкретними прізвищами й конкретних громадян.

Це громадський активіст, кременчужанка Анна Бутова, отримала відповідь на колективне  звернення мешканців до Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

У своєму зверненні громадяни скаржилися на дії ПАТ «Кременчукгаз»  щодо встановлення   загальнобудинкових лічильників газу й на те, що після такого встановлення громадяни, у яких немає в квартирі власних лічильників, починають сплачувати набагато більше, ніж було раніше.

Відповідь голови Нацкомісії, пана Вовка,  яку той надіслав на чотирьох сторінках, зводиться до одного речення – ПАТ «Кременчукгаз» має таке право й не тільки. До 1 січня наступного року «Кременчукгаз» зобов’язаний лічильники поставити. Але які саме лічильники: поквартирні чи побудинкові - це вирішують самі газовики, тобто вони вже вирішили.

Для економії  коштів квартирні  лічильники громадянам ніхто ставити не буде і, як відомо, вже кременчуцький нардеп Юрій Шаповалов такий законопроект, за яким «Кременчукгаз» повинен був встановлювати  лічильники  у квартирах, – відкликав.

Прикінцеві висновки пана Вовка – натомість такі газові лічильники у квартирах можуть бути встановлені за рахунок власних коштів або за рахунок міського бюджету.  Тоді покази братимуть прямо з них, а не з того, що напалили цілою дев’ятиповерхівкою.

Однак наскільки все це є реальним – встановлення лічильників газу у квартири для мешканців за бюджетні кошти?

Про що слід додати – саму відповідь варто прочитати, аби зрозуміти, що нас очікує далі.

Щодо висновків, то, звісно, погано, що кременчуцький нардеп Шаповалов відкликав свій законопроект, який мав захистити людей. Але це його рішення, за яким наш народний депутат показав, що до кременчужан з їхніми будинками, квартирами, усілякими лічильниками йому глибоко байдуже, якщо не гірше.

Теги: Житлово-комунальні послуги

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 478 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 952 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3463 0