«Кременчук» не залишив і мокрого місця від «Білого Барса», пропустивши чотири шайби

Олексій Ващук 23 березня 2021 17:45 467 0

Перший матч чвертьфіналу УХЛ для «Кременчука» розпочався більш ніж вдало. Кременчужани на домашній арені розгромили своїх білоцерківських суперників.

Про це інформує пресслужба кременчуцького клубу.

Першу шайбу закинули кременчужани, вколотивши її вже на 39 секунді. На це «Білий Барс» відповів однією шайбою, пропустивши ще раз.

Другий період став фатальним для гостей арени. «Кременчук» забив іще сім шайб, пропустивши всього двічі.

Остання двадцятихвилинка запам’яталася однією забитою шайбою в білоцерківців і двома в кременчужан.

Матч завершився з рахунком 11:4 на користь господарів льоду.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Грицьких - Григорян, Хришпенць - Алексюк, Александров - Толстушко, Пукс (А) - Варава; Коробов - Дубінін - Денискін, Кисельов (К) - Ворона - Тютченко, Созонов - Смирнов - Орлов, Савченко - Гриценко (А) - Савицький.

Білий Барс: Безхлібний - з 35:23 (Кучер - з 22:13); Грицюк - Гребеник (А), Ядловський (А) - Сушков, Кравець - Логачов, Собко - Адаменко; Благой (К) - Ружников - Бабинець, Грабовецький - Качан - Даниленко, Удовиченко - Брага - Бородай, Пойманов - Резюк - Петрошенко.