Новини з 1996 року

«Кремінь» поступився "Ворсклі" у товариському матчі

Ксенія Омельченко 03 серпня 2018 15:40 521 0

Днями в Крутому Березі на стадіоні «Лтава» відбувся товариський матч між полтавською «Ворсклою» та друголіговим кременчуцьким «Кременем». Полтавська команда перемогла, а один з бразильських новачків — Ніколас Карека — в першому таймі відзначився голом і асистом. 

 

«Ворскла» — «Кремінь» 2:1

 

«Ворскла» (1 тайм): Ткаченко, Артур, Мартиненко, Гіоргадзе, Пердута, Кравченко, Шарпар, Кобахідзе, Кадимян, Кулач, Карека.

«Ворскла» (2 тайм): Різник, Чижов, Мазур, Сапай, ГНП, Чеснаков, Скляр (Шаповал, 85), Мисик, Габелок, Ребенок, Коломоєць.

Головний тренер: Василь Сачко.


«Кремінь»: Олійник, Бичков (ГНП, 46), Курелєх (ГНП, 60), Ченбай (Ентін, 46), Вовкодав (Іванченко, 38), Піскун (Серденюк, 46), ГНП (Астахов, 46, Куць, 75), Степанчук (Богданов, 46), Сидоренко (ГНП, 46), Белоусов (Черній, 46), Павлик (ГНП, 60).

Головний тренер: Ігор Столовицький.

Голи: Кобахідзе (28), Карека (39) — Черній (62).

ГНП — гравець на перегляді

 

«Хороша, бойова гра, незважаючи на товариський статус. Зіграли, так би мовити, змішаними складами, дали пограти хлопцям, які мали небагато ігрового часу в офіційних матчах.

Так, «Ворскла» володіла ігровою перевагою, але в нас був шанс зрівняти рахунок і могли завершити матч з позитивним результатом. Проте в таких матчах це не головне.

Я побачив для себе все, що хотів, і переглянули на фоні хорошого суперника потенційних новачків», - сказав Михайло Столовицький, головний тренер кременчуцької команди.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2615 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3076 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3518 0