Новини з 1996 року

Хто, кому й що перерахував за тепло в Кременчуці? Повідомлення

Олександр Курилов 22 січня 2020 12:25 527 0

Адміністрація ПАТ «КВБЗ», постачальник тепла на правому березі Кременчука, інформує про наміри зменшити нарахування за теплову енергію в грудні.

Про це повідомляє міський виконавчий комітет Кременчука.

У відповідності до оприлюдненого, цього разу про зменшення вартості оплати за тепло в грудні минулого року оголошують на ТЕЦ ПАТ «КВБЗ».

Коефіцієнт перерахунку для населення - 0,9683, або 3,2 відсотки.

Далі ж слід сказати, що загалом ТЕЦ ПАТ «КВБЗ» продає тепло комунальному підприємству «Теплоенерго», яке займається постачанням тепла та гарячої води жителям.

І слід так розуміти, що після цієї інформації КП «Теплоенерго» повинне зменшити вартість тепла для своїх абонентів іще щонайменше на 3%.

Однак коли це станеться на комунальному підприємстві, на це питання в міськвиконкомі Кременчука сором’язливо не відповідають.

Далі ж слід сказати, що в Кременчуці, де одним абонентам зменшили вартість тепла, а іншим таке зменшення на початку грудня провести не встигли, взагалі хаос.

І погано, що про це мовчать у нашій мерії, де говорять лише про одне: в Україні ціни на тепло в грудні для всіх зменшено на 30 відсотків.

Але щодо нашого міста, то ціни на тепло в грудні в нас зменшено лише на 20 відсотків і чим ми відрізняємося від жителів України, в нашому міськвиконкомі не пояснюють.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1787 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1869 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1782 0