Новини з 1996 року

Їх не змінити. Мерія Кременчука продовжує скуплятися на День міста, який святкуватимемо ще не скоро

Валерія Макряшина 03 квітня 2020 15:20 1623 0

Загальнонаціональний карантин і всесвітня пандемія такого важкого й серйозного захворювання як коронавірус не стоїть на заваді нашим чиновникам у плануванні святково-розважальних заходів, дата гуляння яких припадає аж на осінь 2020. 

"Програма Плюс" уже писала раніше про те, що виконком Кременчуцької міської ради нещодавно замовив ряд послуг до заходів у рамках відзначення 449-ї річниці з Дня заснування міста Кременчука та 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників.

Зокрема замовили послугу з підвезення громадян до епіцентру міських гулянь у трьох різних ФОПів і послугу з організації харчування. Тоді з міського бюджету підприємцям було виділено майже 300 тисяч гривень. 

І ось сьогодні, 3 квітня, виконавчий комітет Кременчуцької міської ради замовив послугу з монтажу тентових конструкцій, який буде виконано в рамках відзначення 449-ої річниці з Дня заснування міста Кременчука та 77-ої річниці визволення міста від нацистських загарбників, тобто до 29 вересня 2020 року. 

За роботи підприємцю - ФОП Рогову Олегу Володимировичу з міського бюджету виплатять 76 тисяч 575 гривень. 

Варто зазначити, що минулого року виконком замовляв у цього підприємця аналогічну послугу до Дня міста, але проплатив її у вересні. Тоді вона коштувала значно дешевше - 52 тисячі 152 гривні. 

Зрозуміло, що таке прагнення наших чиновників швиденько придбати все й домовитися про організацію гулянь за півроку до цих гулянь пов'язане не з карантином, а, зокрема, зі змінами в системі відкритих закупівель Prozorro, які вступлять у силу з 19 квітня, та з метою "витратити, щоб не ділитись"... 

 

Читайте також: Всім у Кременчуці буде "Пінк Перфекшен": комунальники купили на 2,5 млн дерев і кущів

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2522 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2982 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3423 0