Новини з 1996 року

Є гроші на штрафи, так може і на нову печінку вистачить? Кременчужанин і кара на 40 тисяч гривень

Артем Кузьменко 14 квітня 2020 17:50 464 0

Чоловікові заборонили сідати за кермо на найближчі 10 років, тому що його не вперше ловлять в обнімку з зеленим змієм.

8 квітня цього року в Кременчуцькому районному суді розглянули адмінматеріали щодо чоловіка, якого втретє притягують до відповідальності за те, що він керує автомобілем у нетверезому стані.

У протоколі вказали, що порушник два попередні рази відмовлявся від огляду на стан сп’яніння, а третій раз, який стався цього року, став виключенням. О 10:05 на 231 км автошляху Н-08 “Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя” його піймали п’яним за кермом ВАЗ-2101. Тоді він пройшов тест на місця за допомогою “Драгера”, який показав 0,54 проміле алкоголю в крові.

Чоловік до зали суду не з’явився, бо в цій справі він досвідчений і вже знає про кінцевий результат. Але в протоколі чоловік зазначив, як напередодні відпочивав з друзями та вживав алкоголь, а тоді сів за кермо свого автомобіля та поїхав до Градизька. Там водія зупинили поліцейські, які почули запах алкоголю і в присутності двох свідків запропонували пройти алкотест, на що почули згоду.

Суддя притягнув чоловіка до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 130 КУпАП та оштрафував його на 40 тис. 800 грн. Його позбавили права сідати за кермо аж на 10 років.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2539 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3003 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3443 0