Новини з 1996 року

«Екзамен» у міськвиконкомі здав. «Скандал» керуватиме Крюківським районом

Олександр Курилов 09 лютого 2016 11:21 1189 0

Конкурс без конкурсу, екзамен без екзамена, але ще один «батько» Кременчука у міськвиконкомі вже офіційно є.  

Це у міськвиконкомі  сьогодні відбулося спеціальне засідання конкурсної комісії, на якому чиновники обирали керівника Крюківської районної адміністрації Кременчуцького міськвиконкому.

Претендент на посаду – один. Його прізвище Дмитро Лозовик, депутат міської ради від місцевого БПП, який журналістам і користувачам Інтернет-мереж більш відомий за своїм підписом в Інеті – «Скандал».

А ще чим відомий Дмитро – так це промерським сайтом «Кременчук тудей» з публікаціями останнього, які й справді є не стільки скандальними, як неправдивими й порнографічними.

Далі ж про сам хід зібрання.

Загалом засідання «конкурсної» комісії було буденним. Спочатку вступна доповідь – що оголошення на заміщення вакантної посади керівника новоутвореної Крюківської адміністрації було оприлюднено, але кандидат – лише один.

На запитання кандидат відповідав письмово й серед запитань, на які відповів, - такі.

Яка форма правління в Україні і з чого складається система місцевого самоврядування? Ще були також запитання, які стосуються корупції.

Звідси і відповіді нового керівника Крюківського району.

Тож влада в Україні – парламентсько-президентська республіка, а в основі системи місцевого самоврядування – територіальні громади.

Про те, чим буде займатися новий керівник і новоутворена районна адміністрація, – теж представники «конкурсної» комісії «кандидата» запитали.

«Будемо займатися захистом інтересів громади, роботою з населенням та благоустроєм. Щодо благоустрою, то ми знаємо, що є проблеми з якимись гаражами та прибиранням території», - така відповідь нового управлінця.

Інше від нього – розповідь про те, що робитимуть поряд з ним іще 59 чиновників Крюківського району?

Що очікує цих працівників – вони працюватимуть у спеціальних контактних центрах, які будуть утворені замість рад громадськості. Чисельність таких центрів збільшать і набагато. (Головне, аби знайти приміщення й усіх розсадити за стільцями. – Авт.)

Підсумок засідання – комісія рекомендувала меру Малецькому призначити товариша Лозовика («Скандала».  - Авт.) на посаду керівника Крюківської районної адміністрації.

Про те, що досвіду у нього в роботі виконавчих органів місцевого самоврядування якось небагато, – теж наприкінці засідання згадали. Але кого в такій ситуації цікавлять  дрібниці?

"Скажіть, будь ласка, ви проголосували «за» призначення. Але чи матимемо ми можливість прочитати на сайті «Кременчук тудей», який пан «Скандал» редагує,  ще інформацію про ваше перебування в лавах КДБ та російського «ФСБ»?" - з таким запитанням репортер звернувся до секретаря міськради Юрія Гриценка.

«Я теж звертався зі схожим запитанням, але він відповів, що сайт «Кременчук тудей» уже продав», - така відповідь від респондента.

Про те, що мораль з такими «конкурсами» та «учасниками» нашими чиновниками геть опущена, репортер чиновникам розповідати не став.

 

 

 

 

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2540 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3004 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3444 0