Новини з 1996 року

«Дзижчить й кудись дме». Екс-депутат міськради Березянський, маршрутки і відповідь депутата Ульянова

Олександр Курилов 08 грудня 2016 11:09 1145 0

Колишній депутат Кременчуцької міської ради  Олександр Березянський, який разом з іншими своїми колегами попереднього скликання, в тім числі й тоді ще із заступником міського голови Віталієм Малецьким, не покладаючи рук опікувався вирішенням проблем міста, – обурений.

Читайте також: "Міськвиконком Кременчука. Комфортне перевезення пасажирів у місті? Ні, не чули!", - кременчужани про маршрутки

Причина обурення – екс-депутат міськради вперше за останні багато років проїхався по місту маршрутним таксі й не просто проїхався, а доїхав аж на Раківку.

Враження його від цієї поїздки – погані.

Однак замість слів співчуття вже від своїх наступників – нових депутатів, які засідають у сесійній залі міськради, колишній обранець кременчужан почув гумористичні, добре, що не злі, відгуки.

Читайте також: Відділ транспорту міськвиконкому повідомляє про винесені попередження за погану роботу маршруток

Це соціальна мережа Фейсбук і висловлена оцінка нашого транспорту. А про те, що пан Березянський пережив, він пише так.  

«Обурений. Так.  Давно не їздив на нашому "типу оновленому" транспорті.  Але довелося. Нещодавно,  залишивши свій автомобіль на сервісі, вирішив поїхати додому на 2-В. І тут почалися пригоди.

Сів в убитий «Богдан», втім такі великі машини там усі вбиті. Сів біля водія. Здивувався, що водій у шапці.

Читайте також: На чому Гройсман сьогодні прибув до Кременчука. ВІДЕО

Потім зрозумів, що  пічка не працює, а щось сильно дзижчить і кудись дме.  Автобус не зручний, холодний, іржавий. З усіх щілин дме і ледве плететься. «Комфорт» на вищому рівні.  Й  при мені ще його так трясонуло, що ззаду в салоні у сидячої вагітної дівчини розболівся живіт і вона зробила зауваження водієві.

У мене питання: за такий комфорт ми готові платити? За ходіння не за графіком? За обкурені салони і бруд у салоні??? Я думаю, що "Спринтери" були набагато комфортніші, зручніші і тепліші!» - зазначає колишній депутат міськради, який до цього користувався лише своїм авто.

Слід додати, що тема актуальна й серед усього користувачі Інтернету з нашого міста трішки висвітлили відповідь на запитання: що краще – вбитий "Богдан" чи «Мерседес-Спринтер», у салоні якого двом людям не розійтися?

Однак найбільш достойна відповідь – від депутата міськради Ульянова, який теж маршрутним таксі не користується.

«Місцеві депутати ж прийняли рішення про закупівлю комфортних тролейбусів. Потерпіть трішки», - зазначає з гумором юридичний радник  міського голови Кременчука, пан Ульянов, який, однак, і сам забув про те, що жодні тролейбуси на Раківку, а саме про цей мікрорайон мова, ходити не будуть.

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаТранспорт Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2540 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3004 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3445 0