Новини з 1996 року

І дощ не допоможе! У Глобиному знову горять торф`яники

Едера Бедьо 06 листопад 2015 11:05 2275 0

Учора задимленість на вулицях Кременчука стурбувала багатьох мешканців Кременчука. Проте, провівши перевірки у радіусі всього Кременчуцького району, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій не виявили пожежі поблизу нашого міста. У такому ж стані задимленості перебувають с. Гориславці, с. Ялинці, с. Недогарки, с. Майбородівка, Червона Знам`янка та Погреби, с. Липове, а також Глобине. 

Як повідомив сьогодні на апаратній нараді начальник Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України Сергій Геращенко, причиною задимленості є горіння торф`яників у Глобинському районі. Наразі у чотирьох районах Полтавської області продовжує горіти торф загальною площею 174 га. Найбільший рівень задимленості виявлено у Глобинському та Хорольському районах. 

Загасити торф`яники зараз намагаються близько 130 пожежників. Процес усунення пожеж та задимленості ускладнюється у зв`язку з посушливим літом, тривалою відсутністю опадів та віддаленістю місць горіння від водойм.

Дощ наразі особливо не допоможе, зазначив на апаратній нараді начальник Кременчуцького управління ГУ ДСНС Сергій Геращенко.

Теги: Життя КременчукаПригоди КременчукаЗадимлений Кременчук Горіння торф`яників

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2526 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2987 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3427 0