Новини з 1996 року

«Битиме у кабінеті». Прокуратура вимагає від мера Малецького покарати за порушення своїх заступників

Олександр Курилов 26 травня 2016 12:47 973 0

Від міського голови Кременчука хочуть, аби він притяг своїх заступників з гуманітарних  питань – Ольгу Усанову та Руслана Проценка до адміністративної відповідальності.

Одночасно від міського голови Кеменчука вимагають скасувати через сесію міськради рішення про встановлення градоначальникам розміру оплати праці.

Причина – нещодавні судові розборки стосовно адмінпротоколів, складених на вищих посадовців міста, які підтвердив Апеляційний суд.

З відповідним поданням до міського голови Кременчука, за наслідками розгляду адміністративних протоколів, звернувся місцевий прокурор Анатолій Скрипка.

Про те, що таке подання на адресу нашого мера направлено і його краще виконати, бо в іншому випадку буде ще один адміністративний протокол, але вже проти мера Кременчука, Анатолій Скрипка розповів представникам місцевих ЗМІ.

За його словами, йдеться про необхідність адміністративного реагування мером Кременчука Віталієм Малецьким на протоколи про порушення, що складені у відповідності до Закону України «Про запобігання корупції» проти його двох заступників.

«Накладений судом штраф на заступників міського голови Кременчука не заміняє дисциплінарної відповідальності», - на думку Анатолія Скрипки, такою відповідальністю за порушення законодавства нашими градоначальниками може стати оголошення догани, яку мер міста сам повинен винести своїм заступникам.

Якщо питання не буде вирішено, як цього вимагає закон, то в такому випадку місцева прокуратура знову звернеться до суду, додав Анатолій Скрипка.  

 

 

 

Теги: Політика КременчукаКорупціяПригоди КременчукаВіталій Малецький

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2467 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2931 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3370 0