Новини з 1996 року

#5гривеньщастя. Новий хештег Кременчука – проїхати у маршрутці й не травмуватися. Фото

Олександр Курилов 11 липня 2017 11:10 1214 0

У Кременчуці сьогодні - повторення минулорічних повідомлень на тему сервісу перевезень по місту.

За тим, що можна побачити нині, у якості наших перевезень пасажирів, порівняно з минулим роком, нічого не змінилося. Звісно, що нічого не змінилося, за винятком вартості проїзду, яка у нас обігнала всю інфляцію на два роки вперед.

«Люди, а Руслан Івашина (керівник відділу транспорту) є у Фейсбуку?» - запитує з цього приводу користувачів соціальних мереж-кременчужан громадська активістка нашого міста Алла Заможська.

"Є пару запитань до нього. Хочу показати йому автобуси на 13 посадкових місць і запитати, як він бачить поїздки в маршрутках з 1 вересня? Також можу запропонувати безкоштовно (за мій рахунок) екстремально проїхатися на тому, що вони у виконкомі називають автобусом (фото сьогоднішнє)", – зазначає дописувачка з надією на те, що керівник відділу транспорту міськвиконкому Руслан Івашина це повідомлення прочитає.

Про що слід додати – так це те, що пан Руслан такими справами як ознайомлення зі скаргами громадян на проїзд у Кременчуці, що оприлюднені в соціальних мережах, – не займається.

Молодий чоловік, який уже повністю загартувався у своєму кріслі чиновника, пан Руслан зайнятий іншими речами, як-то: контроль невідомо чого і вся інша кабінетна робота, яка вимагає від управлінця повної зосередженості.

Більш реальний шлях реагування на скарги – це писати повідомлення міському голові Кременчука, який у соціальні мережі заходить, і останнє, що наш мер зробив у Фейсбуку, – поставив відео озера Гарячка з квадрокоптера.

А от чи виставить Віталій Малецький  відео з убитої кременчуцької  маршрутки на своїй сторінці – хто знає.

Про що слід додати – назва хештегу #5гривеньщастя - це ініціатива кременчужанина Євгена Перевезенцева, який нагадує, що щастя не просто у подорожчанні проїзду, але й у результатах цього подорожчання.

А останні у нас дорівнюють нулю.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 674 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1067 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1012 0