Новини з 1996 року

31-го травня відбудеться чергова сесія Кременчуцької міської ради

Віктор Крук 17 травня 2016 17:02 807 0

На розгляд депутатів виноситься 42 питання. Ще кілька проектів рішень по додаткових питаннях будуть підготовлені до засідань депутатських комісій.

Про це йшла мова на засіданні Президії Кременчуцької міської ради, яке сьогодні, 17 травня, провів мер міста Віталій Малецький. Серед них бюджетні і земельні питання, питання розподілу коштів вільного залишку минулого року та встановлення орендної плати за приміщення, перейменування вулиць і збільшення штатної чисельності районних управлінь соціального захисту тощо. Депутатам пропонують внести зміни у декілька міських програм та затвердити нову цільову програму «Громадський бюджет міста Кременчука на 2016-2020 роки», якою передбачається безпосередня участь громадськості у прийнятті рішень щодо фінансування невеликих проектів з благоустрою мікрорайонів. На цю програму буде виділятися 0,1% від бюджетних надходжень, або майже 1,5 млн. грн.

На засіданні Президії під час обговорення питання щодо закупівлі двом військовим частинам, які беруть участь в АТО, запчастин для автомобілів, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Киричейко повідомив, що кошти за міською програмою Антитерористичної діяльності майже закінчуються. Із 3-х млн. грн., що були передбачені у міському бюджеті на допомогу військовим частинам, що беруть участь у проведенні АТО та місцевим військовим частинам, залишилось близько 800 тис. грн. Віталій Малецький пообіцяв збільшити цю статтю видатків у ході перегляду міського бюджету за підсумками його виконання за перше півріччя 2016 року.

Протягом наступного тижня питання, що виносяться на сесію міської ради, будуть обговорюватися на засіданнях профільних депутатських комісій.

Теги: Президія Кременчуцбка міська рада сесія

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2526 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2987 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3427 0