Новини з 1996 року

1 листопада ціни на газ в Україні "злетять": наскільки і чому

Валерія Макряшина 22 жовтня 2017 12:07 3425 1

З 1 листопада 2017 року зросте ціна на природний газ для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання, причому відразу майже на 10%.

Запропоновані ціни на газ з ресурсу "Нафтогазу" диференційовані в залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків з компанією, відзначили представники НАКу.

Нові цінові пропозиції на природний газ опубліковані на сайті НАК "Нафтогаз України". У порівнянні з цінами на жовтень 2017 у листопаді ціни на газ виростуть на 7,5%.

"З 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України "Про ринок природного газу", яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, які вільно встановлюються між постачальником і споживачем, крім випадків, передбачених цим законом", - нагадали в "Нафтогазі".

Отже, газ для українців подорожчає на 550 гривень на місяць. 

Велика ймовірність, що вже в листопаді українці отримають збільшені платіжки. При цьому українців позбавлять субсидій через підвищення пенсій і борги. Через підвищення пенсій у наступному опалювальному сезоні частина пенсіонерів можуть або втратити субсидії, або їх сума серйозно зменшиться. Точну цифру поки експерти назвати не можуть, оскільки очікують підвищення ціни на газ, а також підвищення комунальних тарифів.

 

Прейскурант на природний газ з 1 листопада 2017 року 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Влад Мирюш 22.10.2017 22:04

по терпим.

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2750 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3220 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3660 0