Новини з 1996 року

120 мільйонів місту дадуть, але мер Малецький гарячу воду у Крюкові та Занасипу не відновить

Олександр Курилов 11 вересня 2017 12:40 664 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький не планує відновлювати надання послуг гарячого водопостачання ні в Крюкові, ні на Першому та Третьому Занасипу (мікрорайонах міста), хоча кошти для такого уряд своїм траншем місту дав.

Відповідну інформацію, що Кременчук уже отримав 120 мільйонів гривень для виплати заборгованих коштів по субсидіях, але від цього нічого не зміниться, міський голова оприлюднив сьогодні, відповідаючи на запитання ЗМІ.

Зміст питання: якщо є кошти, які виділив уряд спеціально, то чому виконком Кременчука не відновлює надання традиційних послуг громадянам, зокрема, не відновлює мешканцям міста гаряче водопостачання?

Вся справа в тому, що ці кошти вже розподілені і ми можемо виділити КП «Теплоенерго» лише 2-3 мільйони гривень. 120 мільйонів, які ми отримали, – це компенсації по субсидіях.

Однак 13 вересня буде нарада вже по різниці в тарифах, де я порушуватиму це питання», - так прокоментував міський голова Кременчука свою відмову з відновлення постачання гарячої води.

Коли ми отримаємо цю різницю в тарифах, це дасть нам можливість повністю погасити борги перед ТЕЦ «КВБЗ» та НАК «Нафтогаз України», додав Віталій Малецький.

Чому не можна було вирішити це питання за рахунок уже отриманих 160 мільйонів гривень, мер не пояснив.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2794 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3263 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3708 0