Мерія на громадян «забила», тому благодійний фонд роздав кременчуцьким переселенцям понад 400 продуктових наборів (фото)

139 0
Мерія на громадян «забила», тому благодійний фонд роздав кременчуцьким переселенцям понад 400 продуктових наборів (фото)

Кременчуцький активіст Артем Марченко повідомив про продуктову допомогу від Дому Рональда МакДональда –передачу «гуманітарки» від всеукраїнського та міжнародного благодійного фонду до Кременчука.

Кременчуцький БФ Артема Марченка отримав три тонни продуктів – це понад 400 продуктових наборів.

 

«Допомога буде надана тим, хто приїхав в Кременчук у вересні 2022 року, оскільки місто «забило» на тих хто постраждав та зупинило видачу допомоги, ми маємо їх підтримати!» - пише Артем.

 

Зазвичай до продуктових наборів, які формує Дім Рональда МакДональда, входять важливі продукти харчування, наприклад крупа, борошно, цукор, булки, олія, молоко, макарони, свинина тушкована, дитяче харчування, цукерки, вафлі, чай тощо. Смішно і навіть соромно порівнювати продуктові набори від мерії, оскільки туди нещодавно входили сухий котячий корм, перловка сумнівної якості та пляшка води.

Сьогодні такі продуктові набори роздали у ПК «КрАЗ». Записатися на отримання допомоги від благодійного фонду Артема Марченка можна за посиланням: https://www.bftohelp.com/help?fbclid=IwAR3OxAgqdhm1BeM4CWcac8LXqdNlK8Cn80RSChLF0KRQg0LOUDMIMgDKNmg.

 

Читайте також: Кременчуцька мерія дослухалася до скарг про пшеницю і тепер годує переселенців котячим кормом? (відео)


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация