Кременчужани можуть допомогти дітям та отримати артефакти війни, взявши участь у конкурсі

99 0
Кременчужани можуть допомогти дітям та отримати артефакти війни, взявши участь у конкурсі

Сьогодні депутат Кременчуцької міської ради Богдан Лазоренко оголосив про збір дитячих книг українською мовою. Він проходить в рамках конкурсу на підтримку культурного розвитку дітей з деокупованих територій.

У будинку на б-р Пушкіна, 8 в будні дні з 10:00 до 16:00 приймають дитячу художню, зарубіжну літературу, книжки зі шкільної програми, історичні та енциклопедії.

Також можна просто задонатити на придбання нових книг, які сьомого жовтня уже передадуть до загального пункту збору в Полтаві. Сам Богдан Лазоренко виділив для книг 5 000 грн.

Також Лазоренко пропонує в рамках конкурсу отримати артефакти цієї війни: іменну накладку на штатний шоломофон танкіста та шолом солдата російської армії.

 

«Ймовірно, що власники цього добра, вже давно витанцьовують на концерті в кобзона. «Трофеї» я отримав від свого друга, який безпосередньо приймав участь у запеклих боях під Лисичанськом!» - пише Богдан Лазоренко.

 

За кожні 100 гривень учасники отримуватимуть власні номерки. Потім за допомогою програми вибору випадкових чисел в режимі онлайн визначать переможця.

 

«Але й це ще не все! Особисто від мене, переможець отримає добовий раціон харчування українського солдата «ПАЛЯНИЦЯ», вироблений у Великій Британії!» - додає депутат.

 

Кошти на придбання книжок Богдан Лазоренко збиратиме на свої банківські картки, а в кінці збору відзвітує про зібрану суму:

- картка ПриватБанку: 5168755458087497;

- карта Монобанку: 5375414124936401.

Залишати скриншоти потрібно під публікацією депутата за посиланням.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация