Штраф у п’ятикратному розмірі або позбавлення прав взагалі: в Україні хочуть посилити покарання за порушення ПДР (законопроєкт)

204 0
Штраф у п’ятикратному розмірі або позбавлення прав взагалі: в Україні хочуть посилити покарання за порушення ПДР (законопроєкт)

У Верховній Раді хочуть посилити покарання за порушення правил дорожнього руху, йдеться не лише про збільшення штрафів за перевищення швидкості, а й про інші порушення.

Так, законопроєкт №7354 передбачає збільшення штрафів за порушення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв.

Автори проєкту закону №7026-1 пропонують збільшити штрафи за систематичні порушення правил дорожнього руху:

– від 3 до 5 порушень за рік – штрафи зростають удвічі;

– від 5 до 10 – зростають у п’ять разів;

– понад 10 разів – позбавлення прав на два роки.

Удосконалити облік штрафних балів покликаний законопроєкт № 650. Він передбачає запровадження системи нарахування штрафних балів порушення ПДР, зафіксованих у автоматичному режимі. За це може загрожувати зупинення дії прав водія до моменту повторного проходження курсу навчання та складання іспитів.

Крім цього, до ВР внесено проєкт закону № 5050-1, який передбачає відповідальність водіїв за образу поліцейських при виконанні службових обов’язків та зупинення авто. За такі порушення пропонують карати штрафом у розмірі 340-680 грн, або призначенням громадських робіт на 20-30 годин.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация