У бібліотеці Кременчука відбулась психотерапія для дітей

111 0
У бібліотеці Кременчука відбулась психотерапія для дітей

10 серпня у залі читання та дозвілля дитячої бібліотеки  філії №3 КЗК КМПБ для наймолодших кременчужан та дітей з родин ВПО тренінгове заняття «Пісочна країна Помагайка».

Про це повідомляють на сайті кременчуцької централізованої бібліотечної системи для дорослих.

Волонтери проєкту «Спільно. Точки зустрічі» (за підтримки ЮНІСЕФ) допомогли дітям у редагуванні їх негативних емоційних станів та наповненні новими ресурсами.

«Зняти внутрішнє напруження дитини, підвищити впевненість у собі, втілити дитячі фантазії у картинах – саме ці потреби  та проблеми сьогодні  виникать у сучасних дітей.  І тут на допомогу приходить невербальна форма психотерапії - ПІСОЧНА ТЕРАПІЯ.

Разом із героєм Помагайком малеча вирушила  до Пісочної країни, де кожен мав можливість цікаво провести час, поділитися своїми знаннями та відчути радість… А ще дівчатка та хлопчики спробувала створити свого Помагайка з піску того кольору, який зараз більш за все підходить до їх емоційного стану.

Тренінгове заняття допомогло дітлахам зняти тілесну напругу через взаємодію з кольоровим піском, познайомитися один з одним та просто весело провести час у бібліотеці», - йдеться у повідомленні.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация