Дивує? Ні, не дивує. Кременчуцькі чиновники оновлюють меблі у своїх кабінетах за бюджетні кошти: витратили за день майже 100 тисяч гривень

719 0
Дивує? Ні, не дивує. Кременчуцькі чиновники оновлюють меблі у своїх кабінетах за бюджетні кошти: витратили за день майже 100 тисяч гривень

Кому війна, як то кажуть, а кому... новий стіл та нове крісло.

Виконавчий комітет Кременчуцької міськради знову на старті так званих перегонів по оперативному й нераціональному витрачанню бюджетних коштів.

Так, відповідно до оприлюднених на сайті публічних закупівель Prozorro угод, наприкінці липня виконком придбав собі нові крісла, новий стіл, шафу й інші меблі, витративши на це все понад 90 тисяч гривеньАле, все за порядком.  27 липня виконавчий комітет уклав договір із ФОП Бакай Ганною Сергіївною на придбання в неї шафи за 2 400 грн. У неї ж виконком придбав три крісла "для керівника" (так, саме для керівника), вартістю 2 500 грн кожен, два столи для письма та кутовий столик на загальну суму - 7500 грн.

Цього ж дня у даного продавця наші чиновники придбали "різні" меблі, заплативши за них 39 250 грн. Під "різним" маємо розуміти чотири закриті тумби, три антресолі, дві мобільні тумби, настінний модуль та модуль для процесора. 

Таким чином у виконкомі облаштують один чи два кабінети, а можливо і одну залу для засідань, в якому із зрозумілих причин ці засідання не транслюються, що вже казати про заборону відвідування таких засідань місцевими журналістами ще з часів коронавірусного карантину. 

Добре тут хіба що той факт, що продавець Ганна Бакай дійсно займається продажем офісної техніки, а не ремонтом автомобілів, продажем антисептиків чи будівництвом. Тобто придбав виконком меблі у реального продавця за реальну ціну.

Але, нам геть не зрозумілий той факт, що для наших ТОП-чиновників, адже йдеться про крісла для керівників, головне зараз - це не війна, а оновлення собі "місць під п'яту точку" в будівлі мерії. 


Читайте також: Кременчуцькі чиновники продовжують "катати" бюджетні кошти: чергові витрати на "поточний ремонт авто"


P.S. А ще наприкінці липня виконавчий комітет Кременчуцької міськради хотів придбати легковий автомобіль за 325 тисяч гривень. Але через відсутність пропозицій, торги довелося відмінити. Відомо, що це мав бути чорний Dodge Grand Caravan SE не сарше 2013 року випуску з кондиціонером та аудіосистемою. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация