На Полтавщині поліцейські та діти організували патріотичний захід до Дня вишиванки

135 0
На Полтавщині поліцейські та діти організували патріотичний захід до Дня вишиванки

Пресслужба Головного управління Нацполіції у Полтавській області опублікувала фотозвіт з Дня вишиванки.

 

«Вишиванка – це символ української культури, справжній оберіг та багатство української нації. Традиційно День вишиванки в Україні відзначається у третій четвер травня місяця. Цьогоріч цей день надзвичайно важливий та особливий для кожного українця. Бо сьогодні наша велика українська родина у запеклих боях із ворогом виборює свободу, незалежність та право вільно жити на своїй, Богом даній, українській землі.

Із шаною та любов’ю до національної творчості та народних традицій начальниця сектору ювенальної превенції Лубенського райвідділу поліції Катерина Сорокотяга та інспекторка ювенальної превенції Валентина Бурдим організували просто неба патріотичну зустріч із юними українцями та українками.

Поліцейські розповіли дітям про національну символіку, історію створення вишиванки та як наші предки передавали її з покоління в покоління, як генетичний код нації.

Під час зустрічі діти разом з поліцейськими виконали і творче завдання - намалювали мапу України та прикрасили її своїми розфарбованими у патріотичні кольори долоньками. Таким чином усі учасники засвідчили, що Україна – це МИ!

Переконані, що така єдність та любов до нашої Неньки щосили вселяє в українців віру в перемогу над ворогом та світлу надію на мир!»


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация