Поки управляюча компанія «працює», мешканцям будинку в центрі міста на голови падає штукатурка

150 1
Поки управляюча компанія «працює», мешканцям будинку в центрі міста на голови падає штукатурка

Ще 23 лютого на вул. Майора Борищака сталася пожежа – на третьому поверсі у першому під’їзді виник вогонь, який вдалося загасити. Але внаслідок події мешканці під’їзду досі щодня бачать чорні стіни, дірку в стелі та вибите скло.

З відповідним зверненням ще у квітні звернулася до всіх відповідальних структур мешканка будинку Наталія. Її публікація з’явилася на порталі «Відкрите місто».

Через декілька днів після публікації управляюча компанія «Місто для людей» прийняла до роботи дане питання, двічі в коментарях написавши однакові повідомлення: «Дане питання прийняте на опрацювання». Двічі, можливо, щоб вдвічі збільшити кількість відповідей на запити, попрацювавши для статистики, але не для ефективності.

Наталія, прочекавши майже місяць, 16 травня відповіла: «Поки дане питання прийняте на опрацювання, зі стелі третього горілого поверху падає штукатурка на голови до першого поверху».


 

Коментарі

Коментар від КК "Місто для людей"

Дана заявка стоїть у плані на виконання. У зв'язку з воєнним станом її виконання трохи відтермінувалося через утруднені поставки необхідних матеріалів. Але просимо заявницю не хвилюватися, компанія виконає роботи найближчим часов.


Пресслужба КК

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация