"Несуни" і "стоюни": як громадяни заробляють на паливному бізнесі, при його повному дефіциті

346 0
"Несуни" і "стоюни": як громадяни заробляють на паливному бізнесі, при його повному дефіциті

В Україні через дії російських орків прогресує паливна криза, унаслідок чого розвиваються нові види кустарного бізнесу. Тепер у соцмережах і на сайтах безкоштовних оголошень можна знайти безліч пропозицій від тих, хто готовий постояти за вас у черзі на пальне або дизель.

Багато приватних осіб розміщують оголошення з підписом "постою за вас у черзі", і, як не дивно, послуга має попит, оскільки на деяких АЗС водіям доводиться проводити в чергах весь день - від 3 до 6 годин.

Як зазначають аналітики, черга на мережній заправці висмоктує бензовоз за 6 годин і це ненормальний попит. Раніше бензовоз, залежно від розташування заправки, приїжджав раз на тиждень або раз на 2-3 дні, але щоб за шість годин - такого ще не було. 

Так звані "стоюни" за свої послуги просять від 150 до 300 гривень за годину або одразу 1000 гривень за виконану роботу без урахування часу в черзі.

Окрім "стоюнів" навколо АЗС також є представники іншого новоствореного підвиду кустарних бізнесменів - це "несуни", так їх прозвали в народі.

Ці люди пропонують водіям у черзі вже придбаний бензин у каністрах за ціною на 20-30% більше, аніж на заправці.

Можливо, "стоюни" та "несуни"  це доволі специфічний бізнес, але люди хоча б чесно відпрацьовують свої послуги, у той час як продавці талонів на бензин, яких зараз сотні й тисячі в соцмережах, можуть виконувати роботу не сумлінно. Надійність угоди з цими "ділками" можна підтвердити лише тоді, коли вони передадуть вам паперовий талон з рук в руки. Разом з цим, у мережі намагаються торгувати електронними талонами з обмеженим терміном придатності та навіть фотографіями талонів для подальшого пред'явлення на заправці.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация