Війна - йде, кременчуцькі КП працюють: ШРБУ відремонтує дорожніх знаків на понад пів мільйона гривень, а Благоустрій спиляє дерев на 1,7 млн грн

343 0
Війна - йде, кременчуцькі КП працюють: ШРБУ відремонтує дорожніх знаків на понад пів мільйона гривень, а Благоустрій спиляє дерев на 1,7 млн грн

Війна триває. Попри воєнний стан і активні бойові дії, які тривають на сході та півдні нашої країни, органи місцевого самоврядування, комунальні підприємства, організації та установи продовжують хоч якось, але функціонувати.

Кременчуцькі підприємства також працюють. Одні забезпечують чистоту на наших вулицях, інші - лікують, транспортують, виробляють або ж лагодить інфраструктуру. "Допомагає" їм у роботі система Prozorro, де можна домовитися про купівлю необхідних речей, або ж укласти угоду з виконавцем робіт.

Це так, короткий екскурс у світ публічних закупівель.  

Ще на початку березня цього року міський Департамент ЖКГ намагався укласти договір на роботи з капітального ремонту в Кременчуці дорожніх знаків, пропонуючи за роботи понад пів мільйона гривень. Так само шукався виконавець робіт по видаленню аварійних, сухостійних, фаутних дерев та формуючого кронування дерев, які досягли вікової межі. 

Але щось пішло не туди й тендер довелося, так скажімо, перезапускати.

Так, на початку квітня цього року, тобто місяць назад, Департамент ЖКГ нарешті уклав дві угоди з комунальними підприємствами нашого міста на їх фахові завдання. 

Капітальний ремонт у Кременчуці дорожніх знаків виконувало раніше і буде виконувати тепер КП "ШРБУ", яке отримає за це 636 тисячі 458 гривень. Де саме ремонтуватимуться і встановлюватимуться знаки безпеки дорожнього руху - не повідомляється, принаймні в оприлюднених документах, але зазначається, що роботи завершаться наприкінці цього року. 


КП "Благоустрій Кременчука" вже розпочинає кронувати та обрізати шкідливі (на їх погляд) кущі та дерева, виконуючи традиційне щорічне відповідне замовлення від Департаменту ЖКГ. За свої роботи, комунальне підприємство отримає 1 млн 763 тис. 260 грн, попри те, що наприкінці минулого 2021 року їм самим на аналогічні роботи необхідно було понад 6 млн грн. 


Як зазначають самі комунальники, кронування буде здійснюється до початку вегета­ційного періоду та після його завершення. А в між вегетаційний період одного року силами КП «Благоустрій Кременчука» можливо вико­нати кронування близько 250-300 дерев. Також відомо, що на тери­торії міста наразі налічується приблизно понад 4000 тополь, які саме зараз потребують заходів з кронування. 

Але, варто також додати, що на відміну від минулого року, в документації, яка оприлюднена сьогодні, не зазначається - де саме відбуватиметься обрізувально-кронувальна операція.


Читайте також: Робота кипить: на ремонт доріг у Кременчуці виділили 25 мільйонів гривень

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация