У художній галереї Кременчука відкрилася чудова виставка місцевих художниць різних стилів. ФОТОрепортаж

956 0
У художній галереї Кременчука відкрилася чудова виставка місцевих художниць різних стилів. ФОТОрепортаж

У п’ятницю, 28 січня, в міській галереї Наталії Юзефович відбулося відкриття збірної виставки місцевих художниць, вихованок студії "Колібрі".

На виставці представлені картини семи чудових художниць із Кременчука, Світловодська та навіть Сходу, кожна створювала картини улюбленими техніками: акварель, олійні фарби, гуаш і туш, пастель, акрил, сангіна, вишивка, восковий резерв та навіть квілтінг, а також більшість робіт були виконані авторськими техніками.

Для когось ця експозиція була першою, деякі вже мали досвід. Учасниці студії, які показали світу свої картини, різного віку, працюють в абсолютно різних сферах, але їх об’єднує одне – творчість, бажання малювати й експериментувати.

Усього у виставці представлено приблизно сімдесят витворів мистецтва семи художниць: Руслани Литвиненко, Олени Хіль, Ольги Уварової, Вікторії Хавер, Ольги Лисенко, Ірини Серженко та Зої Авраменко. Стоматолог, колишня лікарка, викладачка, бізнесвумен та працівниця МПК – такі різні, але захоплення одне. Для когось написання картин або вишивка – це захоплення всього життя, для когось – гарний відпочинок після роботи.

У більшості картин – своя історія й певні спогади, пов’язані з життям майстринь. На виставці були представлені й кілька перших робіт, які припали до душі багатьом відвідувачам. 

Експозиція буде відкрита для всіх охочих до 28 лютого 2022 року.

Картинна галерея Наталії Юзефович знаходиться в Крюкові, по вул. Космічній, 9 і працює щодня, з 10:00 до 16:00, крім понеділка.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация